Zlecenie 12727103 - Dostawa styczników baterii kondensatorów i kondensatorów

   
Analizuj
Zamówienie 12727103
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa styczników baterii kondensatorów i kondensatorów
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12718718 2026-09-04
godz. 08:00
Pomorskie W - wykonanie robót; Oddział Gdańsk; Gdańsk; Wyposażenie istniejącego złącza...
12729355 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie KOSZYK BATERII BH-322-1A Producent: COMF BH-322-1A
12729390 2026-09-04
godz. 11:00
Dolnośląskie DOSTAWA: LICZNIK POZYTON LE-23 Adres dostawy: M040
12702048 2026-09-04
godz. 12:00
Małopolskie Dostawa 2 (słownie: dwóch) masztów oświetleniowych MXF TILC-601 Milwaukee kod...
12727712 2026-09-07
godz. 11:00
Podkarpackie Zakup zasilania awaryjnego dla Starostwa Powiatowego w Nisku w ramach projektu...
12728187 2026-09-08
godz. 09:00
Łódzkie Zakup 14 szt. testerów liczników.
12726840 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznego sprzętu...
12730948 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup agregatów prądotwórczych „Realizacja zadań własnych z zakresu ochrony...
12706317 2026-09-10
godz. 14:44
Mazowieckie Zakup wraz z dostawą akumulatorów dla ISE Bielsko Biała i Katowice akumulatory...
12725570 2026-09-11
godz. 14:00
Pomorskie SILNIK TRÓJFAZOWY EC071M2C 0,87kW 460V ( 160055329 )