Zlecenie 12729355 - KOSZYK BATERII BH-322-1A Producent: COMF BH-322-1A

   
Analizuj
Zamówienie 12729355
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
KOSZYK BATERII BH-322-1A Producent: COMF BH-322-1A
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721212 2026-09-04
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Dostawa elektroniki
12728707 2026-09-04
godz. 09:59
Śląskie Lampki, przełączniki, przyciski SCHNEIDER wg załącznika nr 2026_0933 -
12713063 2026-09-04
godz. 11:00
Lubelskie Zakup środków ochrony indywidualnej dla strażaków KP PSP w Janowie Lubelskim...
12730767 2026-09-04
godz. 14:26
Dolnośląskie Dostawa Rozdzielnic 9025512 PCE Adres dostawy: M040
12713161 2026-09-07
godz. 18:00
Dolnośląskie Zaprojektowanie i wykonanie ogólnodostępnej infrastruktury ładowania pojazdów...
12720478 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Zakup i dostawa Systemu do pomiaru napięć razenia Metrel MI 3295 PS oraz...
12715455 2026-09-09
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa akumulatorów na potrzeby Wydziału Eksploatacji Stacji
12691200 2026-09-10
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych materiałów...
12729267 2026-09-11
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie Zakup i dostawa Magazynu energii w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12729596 2026-09-11
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa trzech agregatów prądotwórczych na przyczepach w ramach Programu OLiOC...