Zlecenie 12726993 - Dostawa przekładni BH-H-200-3-H-25-5-Ex dla TAURON...

   
Analizuj
Zamówienie 12726993
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa przekładni BH-H-200-3-H-25-5-Ex dla TAURON Wytwarzanie Spółka Akcyjna - Oddział Elektrownia Łagisza w Będzinie
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721115 2026-09-03
godz. 11:00
Śląskie Dostawa wciągnika mechanizmu podnoszenia. -
12722359 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie RFP na zakup krzyżaków gumowych z przeznaczeniem do lokomotyw spalinowych...
12706186 2026-09-03
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12727246 2026-09-03
godz. 12:00
Pomorskie Czujnik zbliżenia typ 180001
12729403 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie MODUŁY GRAPHTEC
12727555 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie 189577 - Wymiana rolek samotokowych na maszynie załadowczej
12727974 2026-09-03
godz. 14:00
Dolnośląskie DOSTAWA ZACZEPÓW 105410.10 (ZAP.36965) Adres dostawy: M040
12716120 2026-09-03
godz. 14:00
Lubelskie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych i narzędzi na potrzeby TTE Portu...
12714490 2026-09-03
godz. 19:00
Pomorskie RG/160058805,58806,58966,58942/ 9022 SKANERY PŁOMIENIA 45UV5-1101 CEX,...
12726610 2026-09-04
godz. 07:00
Lubelskie ZESTAW ZE ŚCIĄGACZEM HYDRAULICZNYM DO ŁOŻYSK 10T I 4-ZESTAWAMI ŁAP...