Zlecenie 12736257 - Dostawa Przekaźników PKIU-00-U, PKIU-02 24VAC, PKIU-05...

   
Analizuj
Zamówienie 12736257
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Dostawa Przekaźników PKIU-00-U, PKIU-02 24VAC, PKIU-05 24VAC

1. PRZEKAŹNIK PKIU-00-U
2. PRZEKAŹNIK PKIU-02 230VAC UZAS KONTR
IZO
3. PRZEKAŹNIK PKIU-05 500VAC UZAS KONTR IZO
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732510 2026-09-08
godz. 07:00
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Akumulatory
12726001 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Zakup agregatów prądotwórczych w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12722716 2026-09-09
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa wyposażenia na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej Gminy...
12730840 2026-09-09
godz. 15:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup żarówek, świetlówek i opraw...
12734417 2026-09-11
godz. 11:00
Wielkopolskie Zakup przez Gminę Borek Wlkp agregatu prądotwórczego o mocy minimum 100 kw...
12736326 2026-09-14
godz. 12:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieużywanych, pełnowartościowych...
12735788 2026-09-15
godz. 10:00
Dolnośląskie Zakup sprzętu technicznego i wyposażenia w zakresie zasilania awaryjnego i...
12730831 2026-09-16
godz. 10:00
Mazowieckie Sukcesywna dostawa uziomów ocynkowanych z osprzętem
12482007 2026-09-17
godz. 11:00
Śląskie 1. Przedmiotem zamówienia są:1) sukcesywne dostawy 3 sztuk fabrycznie nowych...
12695327 2026-09-18
godz. 10:00
Wielkopolskie „Przeglądy, naprawy i konserwacje w budynkach Specjalistycznego Zespołu Opieki...