Zlecenie 12724500 - Dostawa pokryw, pierścieni i opraw łożyskowych 1....

   
Analizuj
Zamówienie 12724500
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa pokryw, pierścieni i opraw łożyskowych

1. POKRYWA KR01-164 PRZYSTAWKA NAPĘDOWA
2. POKRYWA KR01-161 PRZYSTAWKA NAPĘDOW
A
3. POKRYWA KR01-160 PRZYSTAWKA NAPĘDOWA
4. POKRYWA KR01-159 PRZYSTAWKA NAPĘDOWA
5. PIERŚCIEŃ KR01-163 Z LABIRYNTEM
6. PIERŚCIEŃ KR01-162 Z LABIRYNTEM
7. OPRAWA KR01-44 ŁOŻYSKOWA PRZYSTAWKI
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717419 2026-09-03
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 1.Przedmiotem zamówienia jest Zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika...
12726617 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/150 TULEJA REDUKCYJNA ZR-185/70
12697539 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie 4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych do Żłobka...
12725508 2026-09-03
godz. 12:00
Lubelskie Wykonanie wzorcowania przyrządów stosowanych w transporcie kolejowym
12707542 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie skanera 3D w liczbie 1 szt.
12723543 2026-09-03
godz. 13:00
Mazowieckie 43325.29 - części SIEMENS, BALLUFF -
12714490 2026-09-03
godz. 19:00
Pomorskie RG/160058805,58806,58966,58942/ 9022 SKANERY PŁOMIENIA 45UV5-1101 CEX,...
12729383 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: WÓZEK TRANSPORTOWY MANUTAN RU54 Adres dostawy: M040
12709494 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Zakup sprzętu i wyposażenia do utrzymania boisk piłkarskich (2) Przedmiotem...
12707898 2026-09-04
godz. 09:00
Małopolskie Zakup wraz z dostawą pojazdu UTV wraz z wyposażeniem oraz ciągnika rolniczego...