Zlecenie 12730748 - DOSTAWA PODUSZKI PNEUMATYCZNEJ ZAWIESZENIA PRODUKCJI...

   
Analizuj
Zamówienie 12730748
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
DOSTAWA PODUSZKI PNEUMATYCZNEJ ZAWIESZENIA PRODUKCJI WŁOSKIEJ GART

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729170 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Trawers belkowy Q=2t
12706259 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie Zakup dwóch małych ciągników do prac utrzymaniowych 1. Przedmiotem zamówienia...
12726619 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK MSR127TP 440R-N23130 ALLEN-BRADLEY 440R-N23130 611320806472
12720305 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie „Dostawa kubełków do elewatora D590 w Elektrociepłowni Tychy”
12725079 2026-09-03
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: USZCZELNIENIE CZOŁOWE 680615 SKB 20TB Adres dostawy: M040
12723622 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 2 szt. korpusu głowic prawa i lewa - dla Tokai Cobex Polska w Nowym Sączu -
12715618 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4300.2310.4.2026 Dostawa drobnego wyposażenia do zabezpieczenia...
12725544 2026-09-03
godz. 13:30
Mazowieckie RFI - Wykonanie naprawy czwartego poziomu utrzymania naprawczego (P4-2) 6...
12721064 2026-09-03
godz. 14:00
Małopolskie Zakup części pompy WARMAN - ZAP/MTETA/2026/013252 -
12705788 2026-09-03
godz. 17:00
Śląskie Remont agregatów pompowych na terenie terminala paliw UNIMOT Terminale Sp. z...