Zlecenie 12727284 - Dostawa płyt chodnikowych do zajezdni tramwajowej...

   
Analizuj
Zamówienie 12727284
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
Dostawa płyt chodnikowych do zajezdni tramwajowej BOREK przy ul. Powstańców Śląskich 209 we Wrocławiu

Przedmiot zamówienia: 1
Płyta chodnikowa
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża materiały budowlane
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały budowlane

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721397 2026-09-04
godz. 09:00
Śląskie Dostawa preparatów chemicznych przeznaczonych do zabezpieczania, uszczelniania...
12727496 2026-09-04
godz. 09:15
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA: LISTWA PRZYSUFITOWA 50X50MM 2M A50 1. LISTWA PRZYSUFITOWA 50X50MM...
12704954 2026-09-04
godz. 12:00
Podkarpackie Płyty do zamknięcia suwakowego 2BK/sliding gate plates
12728819 2026-09-04
godz. 12:00
Śląskie PŁYTY OPOROWE / ŚCIERNE + ATEST 3.1 NIE DOPUSZCZAMY ZAMIENNIKÓW ( ZKP AM918102,...
12718960 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie 14/03/ZZLT/2026 Rozpoznanie - Masa uszczelniająca szara PR1750 B2 - zgodnie z...
12729903 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Sukcesywna dostawa słupów kompozytowych do budowy linii dla potrzeb TAURON...
12701538 2026-09-17
godz. 12:00
Śląskie Dostawa sit gumowych, poliuretanowych i stalowych do przesiewaczy dla...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.
12724956 2026-10-06
godz. 23:59
Mazowieckie 50266583 Zakup Wkładów rurowych E1302 E1303 ABCD ASF Zwracamy się z uprzejmą...
12237671 2026-12-22
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: PLOMBA PLASTIKOWA HUSSAR 300MM CZERWONA Adres dostawy: M040