Zlecenie 12732071 - DOSTAWA OSUSZACZA DH 732 P MASTER Adres dostawy: M040

   
Analizuj
Zamówienie 12732071
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA OSUSZACZA DH 732 P MASTER

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732741 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ DN 65 DO DYSZ KONWERTORA L=600MM W POJEDYNCZYM OPLOCIE ZE STALI ASIS 304...
12731708 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa zestawu kotwowego WJS18/M20NOR-A4 produkcji Minova Ekochem Adres...
12728757 2026-09-08
godz. 08:00
Śląskie Legalizacja przyrządów -
12721105 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie FL/N/PN/486/2026 - Dostawa materiałów do młynów MWK16 -
12734529 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Przedmiot postępowania Sprężarka śrubowa: 1 SZT Sprężarka śrubowa: 1 SZT Opis...
12731476 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie Przewód zasilający, wyłącznik, zasuwa , zestaw szczotek BOSCH HB/10520 -
12734280 2026-09-09
godz. 10:00
Małopolskie Płyty bazowe podstawy prasy Prawa i Lewa PF 32/32 M12 2 45 C wersja DUPLEX 2205...
12717279 2026-09-09
godz. 12:00
Świętokrzyskie Wagoworkownica półautomatyczna do worków wentylowych w Zakładzie POLCALC w...
12732220 2026-09-09
godz. 12:00
Opolskie Zakup 2 mobilnych cystern o pojemności 1000L.
12721425 2026-09-09
godz. 12:00
Mazowieckie Zamiatarka Karcher KM 75/40 Szanowni Państwo, ORLEN S.A. prowadzi postępowanie...