Zlecenie 12734280 - Płyty bazowe podstawy prasy Prawa i Lewa PF 32/32 M12 2 45...

   
Analizuj
Zamówienie 12734280
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Płyty bazowe podstawy prasy Prawa i Lewa PF 32/32 M12 2 45 C wersja DUPLEX 2205 -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729608 2026-09-09
godz. 00:00
Śląskie wykonanie zamówienia pn.: Zakup i dostawa fabrycznie nowej Przyczepy burtowej...
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12717279 2026-09-09
godz. 12:00
Świętokrzyskie Wagoworkownica półautomatyczna do worków wentylowych w Zakładzie POLCALC w...
12721065 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Przegląd kabin lakierniczych -
12729086 2026-09-09
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Dostawa 10 sztuk przemysłowych generatorów ozonu o wydajności nie mniejszej niż...
12734324 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie 9/OIB/reg/2026 Dostawa systemów montażowych do karabinów maszynowych WS dla JW...
12658593 2026-09-11
godz. 10:00
Łódzkie Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup 8 sztuk detektorów...
12734316 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie [ZAK/2026/002152] Odboje liniowe nierdzewne - Animex Iława -
12711825 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie Konserwacja i naprawa urządzeń podlegających UDT przez okres 24 miesięcy na...
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...