Zlecenie 12732759 - DOSTAWA MODUŁ SIEMENS S7-300 6ES7334-0KE00-0AB0,...

   
Analizuj
Zamówienie 12732759
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA MODUŁ SIEMENS S7-300 6ES7334-0KE00-0AB0, 6ES7322-1HH01-0AA0

1. moduł analogowy Siemens SIMATIC S7-300 6ES7334-0KE00-0AB
0 ZAŁĄCZYC KARTE KAT
2. moduł wyjść cyfrowych Siemens SIMATIC S7-300 6ES7322-1HH01-0AA0 KARTA KAT
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723687 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Serwis ciągników i osprzętu.
12626792 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa i montaż rozdrabniacza elektrycznego do produkcji paliwa alternatywnego...
12732755 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa WAŁ 00.000.311.2.5527 WENT WPW112/1,8-1R Adres dostawy: M040
12727306 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie DOSTAWA: CHŁODNICA MONOWERTERA TYP CHP-18 SILNIK DKRAB8033-8U
12719118 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa i montaż zbiornika cylindrycznego wody zmiękczonej w Zakładzie Żory.
12721776 2026-09-07
godz. 12:00
Pomorskie Dostawa ciągnika rolniczego umożliwiającego transport cysterny do przewozu wody...
12733352 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie Dostawa Zestawu Naprawczego GRS 500V Adres dostawy: M040
12724971 2026-09-07
godz. 23:59
Małopolskie 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej, kompletnej maszyny do...
12732745 2026-09-08
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ HYDR DN10 33MPA L-0,8M STECKO, ZAWÓR ODCINAJĄCY DN10 TYP B 500B STECKO,...
12681966 2026-09-08
godz. 09:00
Śląskie Modernizacja 2 przenośników taśmowych w zakresie zwiększenia ich...