Zlecenie 12732078 - DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07 1. KRÓCIEC...

   
Analizuj
Zamówienie 12732078
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA KRÓĆCÓW PS-00-06 ORAZ PS-00-07

1. KRÓCIEC PS-00-06 NR I P-PY INŻEKTOR
2. KRÓCIEC PS-00-07 NR II P-PY INŻEKTOR
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12733347 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA KONWERGOMETRA MECHANICZNEGO Adres dostawy: M040
12732724 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Wykonanie regeneracji sprężyn pneumatycznych typu SEK przeznaczonych do systemu...
12714728 2026-09-08
godz. 13:00
Lubelskie Dostawa lub najem fabrycznie nowego lub używanego ciągnika manewrowego...
12726270 2026-09-08
godz. 23:59
Dolnośląskie Dostawa lasera wraz z osprzętem i automatycznym załadunkiem Powstaje w...
12729050 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa końcówek zapalarki elektrycznej D-HG 400 dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12721065 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Przegląd kabin lakierniczych -
12731477 2026-09-09
godz. 13:00
Łódzkie Zawiesia pasowe -
12719876 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Dostawa wyposażenia do pracowni technicznych i elektroenergetycznych w ramach...
12727241 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie RG/160052974/9059AK - CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZASUW 960-X2A/B / SPARE PARTS FOR...
12710315 2026-09-10
godz. 11:00
Małopolskie DOSTAWA AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH WRAZ Z MONTAŻEM I ZBIORNIKÓW NA PALIWA PŁYNNE...