Zlecenie 12725534 - Dostawa kompletów zbiorników pneumatycznych dla projektów...

   
Analizuj
Zamówienie 12725534
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa kompletów zbiorników pneumatycznych dla projektów 111A-40 oraz 112A-40 w łącznej ilości 131 kompletów
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725088 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: KOŁO DB 250/80-194/5K GUMOWE Adres dostawy: M040
12717387 2026-09-03
godz. 09:55
Opolskie Zakup i dostawa samochodu ciężarowego – wywrotki kompaktowej oraz koparko -...
12711023 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie Zakup wraz z dostawą rozpieraka hydraulicznego
12726613 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie WŁĄCZNIK ŁAŃCUCHOWY Z CZUJNIKIEM POŁOŻENIA TYPU CPT-2L.PAP1.T13.PZ11-ET
12719461 2026-09-03
godz. 11:00
Świętokrzyskie Zakup i dostawa zaworów zwrotnych do POMPY w ilości 4szt.
12706186 2026-09-03
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12715618 2026-09-03
godz. 12:00
Śląskie 4WOG-4300.2310.4.2026 Dostawa drobnego wyposażenia do zabezpieczenia...
12720264 2026-09-03
godz. 12:00
Małopolskie 189458 - Aparatura do pomiaru geometrii pasma walcowniczego
12711394 2026-09-03
godz. 15:00
Zachodniopomorskie Świadczenie usług wykonania 3 przeglądów serwisowych i konserwacyjnych pompowni...
12724446 2026-09-03
godz. 16:00
Mazowieckie 50267213 - części Crane do systemów uszczelnień/ Crane parts for sealing...