Zlecenie 12730884 - Dostawa kompletnego Mobilnego Dystrybutora Wodoru (MDW)...

   
Analizuj
Zamówienie 12730884
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Dostawa kompletnego Mobilnego Dystrybutora Wodoru (MDW) przeznaczonego do tankowania pojazdów sprężonym wodorem, wraz z niezbędnym
wyposażeniem i dokumentacją techniczną.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie, Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12731938 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie Sukcesywna dostawa preparatu bakteryjnego wraz z serwisem urządzenia...
12725000 2026-09-09
godz. 09:00
Podkarpackie Część 1: Część 1 – Zakup ciągnika wielofunkcyjnego w ramach zadania pn....
12732528 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa wózka widłowego dla RD Nakło
12731371 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Wymiana chłodnicy zawrotów oraz podawacza wibracyjnego do chłodnicy -
12728948 2026-09-09
godz. 13:30
Śląskie Zakup wraz z dostawą osi do wagonów tramwajowych 105N
12729439 2026-09-10
godz. 09:00
Łódzkie Jednorazowa dostawa drogi mobilnej dla Oddziałów PGE Dystrybucja S.A. w...
12722270 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa koparko - ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12707800 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie PWK ZU/098/2027/JP - Mobilna wyparka azotu wraz z obsługą podczas PR 2027 w...
12730087 2026-09-10
godz. 13:00
Śląskie dostawę: Kierownica pompy-pompa ołowiu wg rys. III/A-022-00 -6 kpl. -pozycja 4...
12731456 2026-09-11
godz. 13:00
Mazowieckie ZAK/2026/002151, Urządzenie do nadziewania mięśni w siatkę - Animex Ełk -