Zlecenie 12732122 - DOSTAWA: DETEKTOR TLENU ELEKTROCHEMICZNY ANALIZATOR ULTRAMAT...

   
Analizuj
Zamówienie 12732122
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA: DETEKTOR TLENU ELEKTROCHEMICZNY ANALIZATOR ULTRAMAT 23
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12687854 2026-09-08
godz. 08:45
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego przenośnika taśmowego.2....
12732739 2026-09-08
godz. 10:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ZAWÓR KONTROLNY 3115219681 Adres dostawy: M040
12721662 2026-09-08
godz. 10:00
Podlaskie Sukcesywne dostawy filtrów kołnierzowych i odmulaczy
12713973 2026-09-08
godz. 12:00
Śląskie BR12.2307.65.2026.AW Zakup 15 sztuk dalmierzy oraz 17 sztuk lornetek dla...
12732724 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Wykonanie regeneracji sprężyn pneumatycznych typu SEK przeznaczonych do systemu...
12728665 2026-09-08
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa bocznego wózka widłowego do...
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12731371 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Wymiana chłodnicy zawrotów oraz podawacza wibracyjnego do chłodnicy -
12731881 2026-09-09
godz. 15:00
Podlaskie Zakup rozsiewacza do materiałów sypkich.
12298017 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Przedmiot zamówienia obejmuje:- zamówienie podstawowe:- dostawa 32 szt....