Zlecenie 12731702 - DOSTAWA CZUJNIKÓW APTOPGB11 1. CZUJNIK TEMP...

   
Analizuj
Zamówienie 12731702
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DOSTAWA CZUJNIKÓW APTOPGB11

1. CZUJNIK TEMP APTOPGB11-230-M20X1,5-A-L3P
2. CZUJNIK TEMP APTOPGB11-360-M20X1,5-A-L3P
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726381 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie K2600625 - CYLINDRY + TŁOKI -
12731408 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie SIŁOWNIK CJ2Z 125/90X800 CO, USZCZELNIENIA ODPORNE NA CIECZ HFC/ZKP AM896117...
12728760 2026-09-07
godz. 09:00
Śląskie Sprzęgło, pompa HB/12235 -
12729083 2026-09-07
godz. 09:55
Śląskie Dostawa urządzenia do napinania łańcucha przenośnika zgrzebłowego typu lekkiego...
12729850 2026-09-07
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Przegląd skrzyni izotermicznej COLDTAINER T0056/FDH
12727762 2026-09-07
godz. 11:00
Łódzkie Dostawa asortymentu do Zakładu/Instalacji "EKO-REGION" sp. zo.o. w Bełchatowie....
12704371 2026-09-07
godz. 12:00
Świętokrzyskie Pojazdy wielozadaniowe elektryczne oraz obrotowa ładowarka teleskopowa dla...
12730783 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA ASORTYMENTU PE - ZAWORY, RURY, TULEJE, TRÓJNIKI ORAZ KOŁNIERZE PP-V 1....
12731708 2026-09-08
godz. 08:00
Dolnośląskie Dostawa zestawu kotwowego WJS18/M20NOR-A4 produkcji Minova Ekochem Adres...
12728307 2026-09-08
godz. 10:00
Łódzkie IK1408123 Dostawa toru dla psów służbowych dla KWP w Łodzi Przedmiot...