Zlecenie 12725358 - DKW.2233.23.2026.ML „Zakup i dostawa środków przymusu...

   
Analizuj
Zamówienie 12725358
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
DKW.2233.23.2026.ML „Zakup i dostawa środków przymusu bezpośredniego i akcesoriów nośnych do Zakładu Karnego w Siedlcach”

Przed
miot zamówienia: 1 Dostawa środków przymusu bezpośredniego i akcesoriów nośnych do Zakładu Karnego w Siedlcach
branża Ochrona
podbranża akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12709849 2026-09-07
godz. 00:00
Lubelskie Dostarczenie zestawów: gazu pieprzowego z kaburą. Pojemność w przedziale 65-80...
12729814 2026-09-07
godz. 08:00
Mazowieckie DKW.2233.43.2026.JB Dostawa laserowych wskaźników celu (2 szt.) na potrzeby...
12732731 2026-09-07
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa ŚPB dla KWP w Rzeszowie.
12735943 2026-09-09
godz. 09:00
Małopolskie 9/UiE/2026 Dostawa noży Gerber Strongarm Przedmiot zamówienia: 1 Nóż Gerber...
12735981 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 WOREK FORTYFIKACYJNY MAŁY 810MMX350X1MM
12733828 2026-09-10
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Kask zabezpieczający
12734338 2026-09-10
godz. 13:37
Mazowieckie Amunicja - różne rodzaje
12733101 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dkw.2233.56.2026.BM Zakup i dostawa amunicji Fiocchi 223 Rem FMJ 55 gr...
12712020 2026-09-21
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowych,...
12655864 2032-07-23
godz. 17:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for Provision of Technical Equipment for...