Zlecenie 12735981 - Przedmiot zamówienia: 1 WOREK FORTYFIKACYJNY MAŁY...

   
Analizuj
Zamówienie 12735981
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
Przedmiot zamówienia: 1 WOREK FORTYFIKACYJNY MAŁY 810MMX350X1MM
branża Ochrona, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, sprzęt wojskowy, akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , sprzęt wojskowy , akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725150 2026-09-09
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: Zawory PCV Warunki handlowe: 1....
12729217 2026-09-09
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA POMP I CZĘŚCI DO POMP NLZ-AK.2110.65.2026
12724503 2026-09-09
godz. 12:00
Pomorskie Wykonanie regeneracji, przeglądu i naprawy elementów systemów drzwi...
12736272 2026-09-09
godz. 13:00
Śląskie Dostawa przyrządów do pomiaru ciśnienia dla Polskiej Grupy Górniczej SA Oddział...
12725394 2026-09-09
godz. 16:00
Mazowieckie 50267674 - Zakup części do pomp /Purchase spare parts for pumps; FLOWSERVE...
12734690 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Wybór dostawcy części do smarownicy Lincoln i myjki Karcher
12724836 2026-09-10
godz. 12:00
Pomorskie Wykonanie remontu siłowników hydraulicznych kompaktora ø200x250.- 2 sztuki
12733635 2026-09-10
godz. 12:00
Łódzkie Zakup podzespołów do maszyn technologicznych HSW dla PGE GiEK S.A. Oddział...
12725297 2026-09-10
godz. 13:00
Pomorskie Silnik elektryczny DNGW-180LB-04M LOHER ( 160057548 )
12690179 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie „Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie elementów systemu kontroli...