Zlecenie 12733776 - DKW.2233.21.2026 Dostawa wyposażenia strzeleckiego dla...

   
Analizuj
Zamówienie 12733776
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
DKW.2233.21.2026 Dostawa wyposażenia strzeleckiego dla funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Gorzowie Wielkopolskim

Przedmiot zamów
ienia: 1 Celownik holograficzny Vortex Razor UH-1 Gen II 2 Powiększalnik Vortex Micro 3X 3 Latarka taktyczna Stre-amlight TLR-1 HL-X USB, 1500 lm 4 Kabury (Glock 17 gen 5)
branża Ochrona
podbranża akcesoria ochrony
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubuskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: akcesoria ochrony

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12723656 2026-09-07
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa 2 szt. mobilnych syren elektronicznych montowanych na pojazdach...
12732731 2026-09-07
godz. 09:00
Podkarpackie Dostawa ŚPB dla KWP w Rzeszowie.
12735321 2026-09-11
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 14/SIL/2026 Wycena sprzętu indywidualnego wyposażenia nawigacyjnego Przedmiot...
12661554 2026-09-14
godz. 09:30
Mazowieckie Zakup i dostawa Zakup i dostawa kamizelek kuloodpornych kamuflowanych Część...
12735339 2026-09-14
godz. 12:00
Podlaskie 64/2026 Zakup skorup ćwiczebnych granatów hukowo-błyskowych wraz z...
12681927 2026-09-15
godz. 10:00
Mazowieckie 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego w dziedzinach...
12682017 2026-09-15
godz. 11:00
Mazowieckie 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego w dziedzinach...
12712020 2026-09-21
godz. 08:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowych,...
12727228 2026-10-01
godz. 09:30
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia są obsługi serwisowe w zakresie: przeglądu...
12655864 2032-07-23
godz. 17:00
Mazowieckie Dynamic Purchasing System (DPS) for Provision of Technical Equipment for...