Zlecenie 12723170 - DIŁ.2233.3.88.2026 Dostawa kamer IP 13szt. Przedmiot...
| Analizuj | Zamówienie 12723170 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-08-28 |
| przedmiot zlecenia | DIŁ.2233.3.88.2026 Dostawa kamer IP 13szt. Przedmiot zamówienia: 1 Kamera PNM-8082VT 2 Kamera XNO-A9084R |
| branża | Komputery, informatyka, technika biurowa, Ochrona, Elektronika, RTV, AGD, multimedia |
| podbranża | urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, instalacje, sprzęt rtv, multimedia |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Warmińsko-Mazurskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Warmińsko-Mazurskie |