Zlecenie 12719767 - Wykonanie modernizacji systemu telewizji przemysłowej...

   
Analizuj
Zamówienie 12719767
źródło Internet
data publikacji 2026-08-26
przedmiot zlecenia
Wykonanie modernizacji systemu telewizji przemysłowej
Zakres prac:
Dostawa jednostki serwerowej na potrzeby systemu telewizji pr
zemysłowej wg poniżej specyfikacji:
Obudowa typu RACK 2U, 8 kieszeni na dyski do zapisu danych, 2 dyski na system operacyjny zabudowane wewnątrz obudowy.
Redundantne zasilanie.
Procesor AMD Ryzen 9 9900X.
Pamięć RAM 32GB DDR5 ECC.
Kontroler macierzowy (RAID) z własną pamięcią cache i podtrzymaniem bateryjnym (BBU). Obsługujący do 8 dysków SATA/SAS i sprzętowo realizuje bezpieczne poziomy RAID 0, 1, 5, 6.
Zewnętrzna karta graficzna.
Dyski danych: 3x HDD 10TB SATA III Enterprise 3.5″
Dyski systemowe: 2x SSD 480GB SATA III Enterprise o podwyższonej trwałości (DWPD). Montowane wewnątrz obudowy na dedykowanych uchwytach i spięte w RAID 1 (Mirroring) za pomocą kontrolera płyty głównej lub programowo.
System operacyjny: Windows 11 Pro.
Zamawiający dopuszcza dostawę urządzeń o parametrach lepszych niż podano w specyfikacji.
Przeniesienie z istniejącego serwera 5 dysków WD Purple 10TB z istniejącej jednostki serwerowej do nowej.
Dostawa kompletu aktualnych licencji do oprogramowania NOVUS NMS VSS wraz z usługą migracji do nowej wersji oprogramowania.
Specyfikacja licencji:
Licencja do obsługi jednostki serwerowej NOVUS NMS Server / Client (2-sztuki)-do rejestracji obrazu oraz jednoczesnej obserwacji,
Licencja do obsługi stacji klienckiej NOVUS NMS Client (2-sztuki)-przeznaczona wyłącznie do podglądu i obserwacji,
Licencja do obsługi kanału ONVIF (10-sztuk).
Wykonanie usługi migracji istniejącego oprogramowania do nowej wersji oprogramowania dla dwóch serwerów (serwera nowego i istniejącego) i dwóch istniejących stacji klienckich
Konfiguracja i uruchomienie systemu.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa, Ochrona
podbranża komputery, serwery, instalacje
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , instalacje