Zlecenie 12726772 - d1/1/09/2026 Żyłka do kosy i akcesoria Przedmiot...

   
Analizuj
Zamówienie 12726772
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
d1/1/09/2026 Żyłka do kosy i akcesoria

Przedmiot zamówienia: 1 Żyłka do kosy 2 Olej do mieszanki paliwa 3 Osłiona twarzy
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne, maszyny i sprzęt rolniczy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Kujawsko-Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Kujawsko-Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne , maszyny i sprzęt rolniczy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12715368 2026-09-03
godz. 08:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa fabrycznie nowych środków do osprzętu radiowego grupy PRg4 i...
12722771 2026-09-03
godz. 09:00
Mazowieckie Zapytanie 5426_dostawa manometrów w ramach DSZ Zakres przedmiotu zamówienia:...
12726619 2026-09-03
godz. 10:00
Lubelskie PRZEKAŹNIK MSR127TP 440R-N23130 ALLEN-BRADLEY 440R-N23130 611320806472
12728958 2026-09-03
godz. 10:00
Pomorskie ZO/189/26/G Dostawa części zawieszenia Solaris Przedmiot zamówienia: 1...
12726333 2026-09-03
godz. 10:00
Podkarpackie MTU- silnik 538 -
12718154 2026-09-03
godz. 10:00
Śląskie 472/2026 Pompa na Pompownię ścieków ul. Kopanianą w Bytomiu Przedmiot...
12718981 2026-09-03
godz. 11:30
Dolnośląskie 22/JR/INŻ/2026 Dostawa agregatów do filtracji oleju. Przedmiot zamówienia: 1...
12721674 2026-09-03
godz. 12:00
Mazowieckie RFP - na zakup wraz z dostawą Wykładzina ślizgu bocznego Nr F9044105 do wagonów...
12715229 2026-09-03
godz. 12:00
Wielkopolskie SP-IJ-26-030-1 Sprzedaż śr. trwałych - używane narzędzia z obszaru kolei,...
12730526 2026-09-03
godz. 13:00
Małopolskie UCHWYT PLASTIK OKNA PRZESUWNEGO RAWAG 35-730-2018-301