Zlecenie 12731353 - BLACHA 8mm -

   
Analizuj
Zamówienie 12731353
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
BLACHA 8mm -
branża Materiały budowlane i hutnicze
podbranża wyroby hutnicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wyroby hutnicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729393 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ZAWIASY FI 60X200 TOCZONE Adres dostawy: M040
12731431 2026-09-07
godz. 10:00
Mazowieckie Blacha czarna DC01 2x1000x2000/ Starachowice -
12732782 2026-09-07
godz. 12:00
Śląskie Dostawa rur stalowych przewodowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.Oddział KWK...
12729055 2026-09-07
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA PRĘTA AISI 316L 8X8 KWADRAT (6 ODCINKÓW PO 3M) Adres dostawy: M040
12730751 2026-09-07
godz. 13:00
Dolnośląskie DOSTAWA KOŁNIERZ PP/STAL DA75 DN65 LUŹNYCH, PP/STAL DN 100 DA 110 LUŹNYCH ORAZ...
12725638 2026-09-07
godz. 23:59
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznej stali narzędziowej do...
12732824 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Wyroby hutnicze (pręty) Zadanie 2 - pręty płaskie i kwadratowe w gat 2.1. pręt...
12732822 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Trójnik b/szwu kołnierzowy 2xDN300 1xDN150 PN16 kołnierze luźne
12724741 2026-09-08
godz. 11:00
Zachodniopomorskie Dostawa fabrycznie nowych elementów zwrotnic na potrzeby Tramwajów...
12730579 2026-09-10
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa krzyżownicy zwyczajnej do skrzyżowania torów ST 60E1-1:9