Przetarg 4862518 - Badanie podmiotów w zakresie powiązań kapitałowo –...

   
Analizuj Zamówienie 4862518 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2017-01-27
przedmiot ogłoszenia
Badanie podmiotów w zakresie powiązań kapitałowo – osobowych, spełnienia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sy
tuacji” oraz udostępnienia narzędzia do badania. Numer referencyjny: p/362/DKW/2016
Wartość bez VAT: 1 439 024.39 PLN
Opis
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja na rzecz Zamawiającego przez okres 24 miesięcy usług polegających na:
1) badaniu powiązań kapitałowo – osobowych podmiotów, wskazanych przez Zamawiającego, w celu określenia, czy dany podmiot spełnia definicję mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa określoną w Załączniku nr 1 do rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.6.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014, str. 1),
2) ustaleniu przez Wykonawcę, czy wskazany przez Zamawiającego, podmiot spełnia/nie spełnia definicji „przedsiębiorstwa znajdującego się w trudnej sytuacji” (zgodnie z Art. 2 pkt 18 rozporządzenia Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17.6.2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 Traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014, str. 1),
3) udostępnieniu przez Wykonawcę narzędzia do badania powiązań kapitałowo – osobowych, pomiędzy wskazanymi podmiotami, w rozumieniu art. 6c ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2016 r. poz. 359).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SIWZ.
branża Ekonomia, prawo i organizacja
podbranża analiza rozwoju przedsiębiorstw
kody CPV 79140000, 79310000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: analiza rozwoju przedsiębiorstw