Zlecenie 12725307 - 512/2026/GMT Maski pełnotwarzowe BLSP550/3 i...

   
Analizuj
Zamówienie 12725307
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
512/2026/GMT Maski pełnotwarzowe BLSP550/3 i filtropochłaniacze BLS530 ABEK2 P3 CBRN - zadanie nr 1

Przedmiot zamówienia: 1 Mas
ka pełnotwarzowa BLS P550/3 2 Filtropochłaniacz BLS 530 ABEK2 P3 CBRN
branża BHP, odzież ochronna i robocza, artykuły i środki bhp
podbranża artykuły, osprzęt
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły, osprzęt

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726471 2026-09-03
godz. 01:05
Małopolskie Dostawa kasku ATV Can-Am Exome Charcoal czarny lub równoważny - 2 szt. w...
12718127 2026-09-03
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa sprzętu przeznaczonego do ewakuacji osób poszkodowanych oraz zestawów...
12726360 2026-09-03
godz. 11:59
Wielkopolskie Znaki ewakuacyjne -
12721370 2026-09-04
godz. 12:00
Mazowieckie Dostawa środków ochrony indywidualnej oraz środków czystości dla pracowników...
12726805 2026-09-04
godz. 14:00
Śląskie DOSTAWA - BARIERKI ROZSTAWNE PLASTIKOWE
12709189 2026-09-07
godz. 10:00
Śląskie Dostawa aparatów izolujących ucieczkowych natychmiastowego użycia dla potrzeb...
12727391 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 26DFBOM253 - Zakup i dostawa sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego Szanowni...
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...
12720227 2026-09-14
godz. 09:00
Śląskie Dostawa hełmów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 252-3
12724761 2026-09-29
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz...