Zlecenie 12726471 - Dostawa kasku ATV Can-Am Exome Charcoal czarny lub...

   
Analizuj
Zamówienie 12726471
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
Dostawa kasku ATV Can-Am Exome Charcoal czarny lub równoważny - 2 szt. w rozmiarach L i XL. Wskazanie nazwy producenta oraz modelu
ma charakter referencyjny i służy określeniu oczekiwanego standardu technicznego, użytkowego, funkcjonalnego i jakościowego przedmiotu zamówienia.
branża BHP, odzież ochronna i robocza, artykuły i środki bhp
podbranża artykuły, osprzęt
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły, osprzęt

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725568 2026-09-03
godz. 11:00
Mazowieckie ZAKUP I DOSTAWA KASKÓW OCHRONNYCH - NLZ - KK.2110.130.2026
12726932 2026-09-04
godz. 08:00
Dolnośląskie DOSTAWA: UCHWYTÓW ENBRACK DLA HOLMATRO 1. UCHWYT 353.004 DO HRS22 NCT ENBRACK...
12728306 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie 6/2026 Dostawa wyposażenia indywidualnego - plecak hydracyjny o pojemności 3L...
12730326 2026-09-07
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie Przedmiot zamówienia: 1 ZESTAW OCHRONNY ŻW CIĘŻKI
12727842 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 26DFBOM260 - Zakup i dostawa sprzętu ochronnego i ratowniczego Szanowni...
12713829 2026-09-07
godz. 12:30
Śląskie zakup trójnogów ratowniczo-asekuracyjnych-3 szt.
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12729286 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Część 1: Zakup sprzętu do ewakuacji osób poszkodowanych dla Domu Pomocy...
12727569 2026-09-11
godz. 00:00
Małopolskie Sukcesywna dostawa sprzętu do pracy na wysokości (drabiny, podesty, rusztowania...
12720162 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie Dostawa materiałów eksploatacyjnych oraz jednorazowego użytku do sprzętu...