Zlecenie 12731810 - 50265681, 50266986 - Termometry i etykiety do manometrów...

   
Analizuj
Zamówienie 12731810
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
50265681, 50266986 - Termometry i etykiety do manometrów WIKA

Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w Płocku, ul.
Chemików 7, 09-411 Płock, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieście w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000028860, numer NIP 774-00-01-454, numer BDO 000007103, o kapitale zakładowym/w całości wpłaconym w wysokości 1.451.177.561,25 PLN, zwana dalej „Zapraszającym”, zaprasza do złożenia Oferty. Informuję, że podanie gwarancji dłuższej niż wymagana, nie może mieć wpływu na cenę oferowanego przedmiotu. Zawarcie informacji o cenie w części technicznej będzie skutkować wykluczeniem z postępowania. W związku z wpisem do rejestru przedsiębiorców KRS zmiany Statutu Spółki, polegającej na zmianie jej firmy, stwierdza się, że w sytuacji gdy w wewnętrznych aktach organizacyjnych użyta została firma (nazwa) Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółki Akcyjnej lub PKN ORLEN S.A. należy przez to rozumieć nową firmę (nazwę) ORLEN S.A. Pełna treść zapytania w załączniku. Miejsce dostawy: Płock Z poważaniem Aleksandra Krajewska
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730802 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 60 mm
12730336 2026-09-14
godz. 08:00
Małopolskie 10316 Zamówienie na dostawę części do generatora Przedmiot zamówienia: 1...
12725392 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie RFI: Dostawa zbiorników podziemnych do magazynowania paliw płynnych na Stacjach...
12725839 2026-09-15
godz. 13:00
Mazowieckie Szanowni Państwo, Zapraszamy do udziału w postępowaniu 26DFBT282 - Wykonywanie...
12728283 2026-09-16
godz. 12:00
Dolnośląskie Usługi serwisowe dla robotów przemysłowych
12701574 2026-09-17
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wymiana zbiorników ciśnieniowych na sprężone...
12581275 2026-09-17
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem Zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Długoterminowa umowa...
12733384 2026-09-18
godz. 11:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059156/9000 AK - ZAWORY TRÓJDROŻNE (PZO)
12721365 2026-09-29
godz. 12:00
Podkarpackie Wykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska...
12537896 2026-09-30
godz. 12:00
Dolnośląskie Zadanie prowadzone będzie w formule GRI („pod klucz”) obejmującej wykonanie...