Zlecenie 12723697 - 41/ZP/2026/N Zakup mikroskopów stereoskopowych wraz z...

   
Analizuj
Zamówienie 12723697
źródło Internet
data publikacji 2026-08-25
przedmiot zlecenia
41/ZP/2026/N Zakup mikroskopów stereoskopowych wraz z wyposażeniem dodatkowym na potrzeby Pracowni Mikroskopii Optycznej UŁ
branża Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12713754 2026-09-02
godz. 09:00
Śląskie Zakup i dostawa 3 sztuk ręcznego spektrometru Ramana do identyfikacji...
12711681 2026-09-02
godz. 12:00
Wielkopolskie Dostawa sprzętu laboratoryjnego do PSSE w Koninie Część 1: Dostawa Zestawu...
12671975 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie ZP3/8389/26 - Sprzedaż z dostawą aparatury i materiałów laboratoryjnych...
12723664 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa komory fitotronowej
12730023 2026-09-07
godz. 14:00
Dolnośląskie RFP - Zakup usługi wzorcowania sit laboratoryjnych
12725429 2026-09-08
godz. 12:00
Mazowieckie Sukcesywną dostawę odczynników do badania krwi dla Instytutu Sportu –...
12718606 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie ZAKUP 60 KOMPLETÓW KASET Z MAKIETAMI MIN MN-123/O
12714379 2026-09-09
godz. 09:30
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia zakup wraz z dostarczeniem specjalistycznych urządzeń...
12728398 2026-09-10
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.3026.27.2026 Detektor Single Gas Clip (CO tlenek węgla) - 6 sztuk Przedmiot...
12706595 2026-09-21
godz. 09:00
Pomorskie Rozbudowa Pracowni Technologii Bezzałogowych Statków Powietrznych – Wyposażenie...