Zlecenie 12728398 - ZK.3026.27.2026 Detektor Single Gas Clip (CO tlenek węgla)...

   
Analizuj
Zamówienie 12728398
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZK.3026.27.2026 Detektor Single Gas Clip (CO tlenek węgla) - 6 sztuk

Przedmiot zamówienia: 1 Detektor Single Gas Clip (CO tlene
k węgla)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12722270 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa koparko - ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony...
12715940 2026-09-10
godz. 14:00
Śląskie HB/12091 - Montaż nowych rolek w prostownicy Montbard - Wydział P2 -
12669569 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety Przedmiotem...
12655853 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa instrumentów muzycznych dla potrzeb orkiestr wojskowych. Postępowanie...
12728841 2026-09-11
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa Detektora sygnałów radiowych Inprotect 1217.
12730801 2026-09-13
godz. 15:00
Mazowieckie ścisk sprężynowy 40 mm
12701574 2026-09-17
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wymiana zbiorników ciśnieniowych na sprężone...
12721756 2026-09-18
godz. 11:00
Podkarpackie Dostawa 2 szt. fabrycznie nowych wózków widłowych z napędem gazowym dla RCO w...
12710589 2026-09-21
godz. 23:59
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest nabycie, dostawa, montaż i uruchomienie prasy...
12714346 2026-09-24
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia są Usługi remontów silników elektrycznych dla...