Zlecenie 12725969 - #33702 Zakup i dostawa sprzętowego analizatora ruchu...

   
Analizuj
Zamówienie 12725969
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
#33702 Zakup i dostawa sprzętowego analizatora ruchu sieciowego ProfiShark 1G marki Profitap

Przedmiot zamówienia: 1 ProfiShark
1G (kod produktu: C1AP-1G)
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12719241 2026-09-04
godz. 10:00
Małopolskie Dostawa minikoparki wraz z lawetą transportową dla Gminy Sułoszowa Przedmiotem...
12716372 2026-09-04
godz. 10:00
Podkarpackie Zakup i dostawa fabrycznie nowej koparko – ładowarki Zakres przedmiotu...
12644892 2026-09-04
godz. 11:30
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładowarki przegubowej, kołowej, z...
12723620 2026-09-04
godz. 14:59
Pomorskie Utrzymanie ruchu -
12697704 2026-09-04
godz. 16:00
Dolnośląskie Wykonanie przeglądów okresowych P3 podwozi dla 60 wagonów do przewozu tlenku...
12698309 2026-09-04
godz. 16:00
Dolnośląskie Przeglądy oraz naprawy okresowe wagonów (platformy oraz cysterny) w 2027r
12727603 2026-09-04
godz. 18:00
Mazowieckie 50267239 - moduł Szanowni Państwo, ORLEN Spółka Akcyjna, z siedzibą w Płocku,...
12723985 2026-09-07
godz. 00:00
Śląskie Dostawa: POMPA SZLAMOWA K150.2.50 T–N KAPPA (4 szt.) do TAURON Wytwarzanie S.A....
12729373 2026-09-07
godz. 06:00
Dolnośląskie WĄŻ SILIKONOWY FI-7MM 376-3100711 ALCHEM Adres dostawy: M030
12727251 2026-09-07
godz. 09:00
Wielkopolskie LUZ17-Filtry