Zlecenie 12733066 - 11/05/szacowanie Dostawa topora wojskowego oraz nożyc do...

   
Analizuj
Zamówienie 12733066
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
11/05/szacowanie Dostawa topora wojskowego oraz nożyc do drutu

Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa topora wojskowego oraz nożyc do
drutu
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża urządzenia drobne, sprzęt wojskowy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia drobne , sprzęt wojskowy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735653 2026-09-09
godz. 09:00
Dolnośląskie DOSTAWA: ŁOPATKA GRAFIT CARBON 901352 00007 Adres dostawy: M040
12734357 2026-09-09
godz. 09:00
Mazowieckie Zakup wyposażenia dla jednostek OSP
12719876 2026-09-10
godz. 09:00
Śląskie Dostawa wyposażenia do pracowni technicznych i elektroenergetycznych w ramach...
12726854 2026-09-10
godz. 10:00
Wielkopolskie Doposażenie pracowni szkolnych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego...
12733799 2026-09-11
godz. 08:00
Małopolskie 617/07/2026 Dostawa przyrządów pomiarowych Przedmiot zamówienia: 1 Miernik...
12734324 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie 9/OIB/reg/2026 Dostawa systemów montażowych do karabinów maszynowych WS dla JW...
12733101 2026-09-11
godz. 09:00
Mazowieckie Dkw.2233.56.2026.BM Zakup i dostawa amunicji Fiocchi 223 Rem FMJ 55 gr...
12730288 2026-09-11
godz. 11:00
Pomorskie Przedmiot zamówienia: 1 Serwis i naprawa urządzeń oraz systemów na strzelnicy...
12730798 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie Punktak automatyczny
12732462 2026-09-14
godz. 09:00
Zachodniopomorskie 83/2026 83/2026 Usługa – naprawa i wsparcie techniczne systemu do wykrywania i...