Przetarg 12727226 - 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór bezpośrednio...

   
Analizuj Zamówienie 12727226
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór bezpośrednio sprzed nieruchomości odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na
terenie Miasta Cieszyna w latach 2027- 2028 oraz ich zagospodarowanie; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27.2. Prognozowana masa odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji umowy [Mg]: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 12 588,00 2) odpady zbierane selektywnie inne niż w pkt 3.1.3. ppkt 3) i ppkt 4) - 12 900,00 3) odpady zbierane selektywnie zaliczane do odpadów niebezpiecznych za wyjątkiem odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego klasyfikowanego jako odpad niebezpieczny - 17,00 4) bioodpady – 4 485,003. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie przez Wykonawcę zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.4. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga, aby wykonawca lub podwykonawca zatrudnił osoby na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, do wykonywania następujących czynności: 1) osoby zatrudnione przy odbiorze odpadów z terenu nieruchomości, oraz 2) kierowcy i operatorzy samochodów bezpylnych i innych, którymi posłuży się wykonawca przy realizacji zadania, oraz 3) osoby nadzorujące realizację przedmiotu umowy, w tym pracownicy logistyki, administracji i biura obsługi klienta.UWAGA: Szczegółowe informacje określone zostały w § 7 projektu umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ „Wymóg zatrudniania osób na umowę o pracę”.
Część zamówienia: LOT-0001 Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie Miasta Cieszyna w latach 2027-2028 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych położonych na terenie Miasta Cieszyna, w okresie od dnia 1 stycznia 2027 roku, z zastrzeżeniem obowiązków, jakie Wykonawca obowiązany jest wykonać przed faktycznym rozpoczęciem realizacji zamówienia, do dnia 31 grudnia 2028 roku.2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) odbiór bezpośrednio sprzed nieruchomości odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie Miasta Cieszyna w latach 2027- 2028 oraz ich zagospodarowanie; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanym w Cieszynie przy ul. Motokrosowej 27.3. Prognozowana masa odpadów do odebrania i zagospodarowania w okresie realizacji umowy [Mg]: 1) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - 12 588,00 2) odpady zbierane selektywnie inne niż w pkt 3.1.3. ppkt 3) i ppkt 4) - 12 900,00 3) odpady zbierane selektywnie zaliczane do odpadów niebezpiecznych za wyjątkiem odpadów w postaci zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego klasyfikowanego jako odpad niebezpieczny - 17,004. Przedmiot zamówienia wykonany zostanie przez Wykonawcę zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ - OPZ.5. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Prawo zamówień publicznych wymaga, aby wykonawca lub podwykonawca zatrudnił osoby na podstawie umowy o pracę, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy, do wykonywania następujących czynności: 1) osoby zatrudnione przy odbiorze odpadów z terenu nieruchomości, oraz 2) kierowcy i operatorzy samochodów bezpylnych i innych, którymi posłuży się wykonawca przy realizacji zadania, oraz 3) osoby nadzorujące realizację przedmiotu umowy, w tym pracownicy logistyki, administracji i biura obsługi klienta.UWAGA: Szczegółowe informacje określone zostały w § 7 projektu umowy stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ „Wymóg zatrudniania osób na umowę o pracę”.
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90000000, 90500000, 90511000, 90512000, 90513100, 90514000, 90533000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska