Przetarg 12690164 - ZP/CZD/092/26 DOSTAWA NICI CHIRURGICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW...

   
Analizuj Zamówienie 12690164
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-11
przedmiot ogłoszenia
ZP/CZD/092/26 DOSTAWA NICI CHIRURGICZNYCH ORAZ MATERIAŁÓW HEMOSTATYCZNYCH – 20 pakietów

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nici chirurgicznych oraz materiałów hemostatycznych – 20 pakiet
ów na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy.Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Część zamówienia: LOT-0001 PAKIET 1 Nici do szycia skóry Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici do szycia skóry:Szwy do szycia skóry długość 75-90 cm jednowłóknowe, syntetyczne, poliamidowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 PAKIET 2 Nici do tkanki podskórnej Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici do tkanki podskórnej:Szwy na tkankę podskórną, monofilament, syntetyczne jednowłóknowe, wchłanialne wykonane z syntetycznego poliestru zbudowanego z glikolidu, kaprolaktonu, węglanu trimetylenu oraz laktydu lub glikonatu.Czas podtrzymywania tkankowego min 10 dni czas całkowitej absorbcji po 56 dniach, długość nici 45 - 75 cmSzczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 PAKIET 3 Nici i podwiązki na mięśnie, powięź i inne tkanki Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici i podwiązki na mięśnie, powięź i inne tkanki:Szwy na mięśnie, powięź i inne tkanki długość 70-90 cm, syntetyczne plecione wykonane z kopolimeru glikolidu i laktydu (pochodnych kwasu glikolowego i mlekowego) powlekane mieszaniną poliglaktyny 370 i stearynianu wapnia lub mieszanką kopolimeru kaprolaktonu-glikolidu i stearyoilomleczanu wapnia. C Podwiązki dł. nici 150-250 cm, syntetyczne plecione wykonane z kopolimeru glikolidu i laktydu (pochodnych kwasu glikolowego i mlekowego) powlekane mieszaniną poliglaktyny 370 i stearynianu wapnia lub mieszanką kopolimeru-glikolidu i stearyoliomleczanu wapnia.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0004 PAKIET 4 Nici na mięśnie, powięź i inne tkanki Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici na mięśnie, powięź i inne tkanki:Szwy na mięśnie, powięź i inne tkanki długość 70-90 cm, syntetyczne, plecione, powlekane triclosanem o szerokim spektrum działania , wchłanialne,/ kwas poliglikolowy i kwas polimlekowy/ powlekane mieszanką kwasu poliglikolowego i polimlekowego oraz stearynianu wapnia. Igły o zwiększonej stabilności w imadleSzczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0005 PAKIET 5 Nici i siatki Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici i siatki:Szwy syntetyczne, powlekane, plecione, wchłanialne POLYGLACTIN 910. siatka syntetyczna, powlekana, pleciona, wchłanialna POLYGLACTIN 910 II. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0006 PAKIET 6 Nici niewchłanialne Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Nici niewchłanialne:Szwy niewchłanialne długość 70-90 cm, plecione, syntetyczne, poliester /politereftalan etylenu/ powlekane silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ lub poliester powlekany polibutylanem. Igły o zwiększonej stabilności w imadle. Poz.17-21 Szwy niewchłanialne (podwiązki) długość 52 -250 cm, plecione, syntetyczne, poliester /politereftalan etylenu/ powlekane silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ lub poliester powlekany polibutylanem.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0007 PAKIET 7 Nici naczyniowe Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe:Szwy niewchłanialne, naczyniowe, dwuigłowe, monofilament, syntetyczne polipropylenowe hydrofobowe z kontrolowanym rozciągiem i plastycznym odkształcaniem węzła długość szwu 60-90 cm. Igły o zwiększonej stabilności w imadle.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0008 PAKIET 8 Nici naczyniowe i zastawkowe Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe i zastawkowe:Szwy naczyniowe i zastawkowe, niewchłanialne, monofilament polipropylenowy z dodatkiem polietylenu poz 1-4 i plecionka poliestrowa /politereftalan etylenu/ powlekana silikonem /każde włókno powlekane osobno silikonem/ poz 5- 8Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0009 PAKIET 9 Nici z PVDF Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici z PVDF:Szwy syntetyczne, niewchłanialne, monofilamentowe, barwione na niebiesko, zbudowane z PVDF Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0010 PAKIET 10 Nici naczyniowe Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici naczyniowe:Szwy naczyniowe, monofilament, wchłanialne, syntetyczne, jednowłóknowe wykonanany z włókna polidioksanonowego. Efektywny czas podtrzymywania tkankowego 2 miesiące. Czas całkowitej absorbcji 180 -210 dni . Igły o zwiększanej stabilności w imadle. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0011 PAKIET 11 Nici okulistyczne Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici okulistyczne:Szwy okulistyczne poz 1-7 syntetyczne, plecione, powlekane, wchłaniane /kwas poliglikolowy i kwas polimlekowy/ Czas podtrzymywania tkankowego 28 - 35 dni, czas całkowitego wchłaniania 56 -70 dni. Poz 9 - syntetyczne. Plecione, powlekane, niewchłanialne /poliester powlekany polibutylanem/.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0012 PAKIET 12 specjalistyczny Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Szwy syntetyczne, niewchłanialne.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0013 PAKIET 13 Nici do szycia skóry Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Szwy do szycia skóry długość 75-90 cm jednowłóknowe, syntetyczne, poliamidowe. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0014 PAKIET 14 Nici do zabiegów ambulatoryjnych Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici do zabiegów ambulatoryjnych: Poz 1-3 Szwy do szycia śródskórnego, monofilament, syntetyczne jednowłóknowe, wchłanialne wykonane z poliglekapronu.Czas podtrzymywania tkankowego po 1 tygodniu 55%, a po 2 tyg. 25%. Czas całkowitej absorbcji 90-120 dni. Poz 4-9 Szwy syntetyczne, wchłanialne, plecionka w składzie kopolimer złożony z 90% i 10% glikolidu i L-laktydu, pokryte kopolimerem poli(glikolido-co-laktydu) (30/70) i stearynianem wapnia. Czas podtrzymywania tkankowego po 2 tyg. około 65% pierwotnej siły, a po 3 tyg. min 40%. Czas całkowitej absorbcji 56-70 dni. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0015 PAKIET 15 Nici stalowe Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici stalowe: Szwy stalowe, drut chirurgiczny monofilamentowy wykonany z wysokogatunkowej stali szlachetnej, niewchłanialny, charakteryzujący się dobrą plastycznością zapobiegającą zaginaniu i skręcaniu podczas wykonywania zespolenia. Igły o zwiększonej odporności na odkształcanie, posiadające cechy zwiększajace stabiloność w imadle. Posiadające ośmiopunktowe mocownie nici w igle.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0016 PAKIET 16 Elektrody pediatryczne Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Elektrody pediatryczne do czasowej stymulacji serca, plecionka stalowa lub skręcana izolowana.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0017 PAKIET 17 Materiały hemostatyczne Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Materiały hemostatyczneSzczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0018 PAKIET 18 Materiały hemostatyczne Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Materiały hemostatyczneSzczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0019 PAKIET 19 Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej: Nici stosowane w chirurgii sercowo-naczyniowej, mikrochirurgii.Syntetyczne, wchłanialne, jałowe,monofilamentowe nici chirurgiczne, wykonane z poliestru poli (p-diaksononu),nieantygenowe, apirogenne. Odpornosc nici na rozciaganie po wszczepieniu:14 dni - 60%, 28 dni - 40%, 42 dni - 35% dla nici 4/0 i mniejszych. Odpornosc nici na rozciaganie po wszczepieniu: 14 dni - 80%, 28 dni -70%, 42 dni -60 % dla nici 3/0 i większych. Minimalne wchłanianie utrzymuje sie do 90 dni, całkowite następuje pomiędzy 182 a 238 dniem.Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0020 PAKIET 20 BEZWĘZŁOWE URZADZENIE DO KONTROLOWANEGO ZAMYKANIA RAN Przedmiotem zamówienia jest Dostawa - BEZWĘZŁOWE URZADZENIE DO KONTROLOWANEGO ZAMYKANIA RAN: Bezwęzłowe urządzenie do kontrolowanego zamykania ran wykonane z polidioksanonu z igłą na jednym końcu i prostokątnym elementem mocującym szew w tkance, na drugim (wymiary: 2,5 mm x 5 mm). Wchłanialny szew syntetyczny z symetrycznie ułożonymi kotwicami - 5 kotwic na 1 cm szwu, barwiony na fioletowo, wchłanialny. Posiadający antyseptyczny czynnik antybakteryjny - triklosan, o potwierdzonym testami in-vitro działaniu hamującym wzrost drobnoustrojów chorobotwórczych najczęściej wywołujących infekcje pooperacyjne: Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Metycylinooporny Staphylococcus aureus MRSA, Metycylinooporny Staphylococcus epidermidis MRSE, Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne
kody CPV 33141120, 33141127
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały medyczne