Zlecenie 12728356 - ZP.271.9.2026 II ZBYCIE MAJĄTKU RUCHOMEGO STANOWIĄCEGO...

   
Analizuj
Zamówienie 12728356
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot zlecenia
ZP.271.9.2026 II ZBYCIE MAJĄTKU RUCHOMEGO STANOWIĄCEGO WŁASNOŚĆ SZOP SP. Z O.O - Dmuchawy i pompy

Przedmiot zamówienia: 1 Dmuch
awa nr 1 z 2018 r. 2 Dmuchawa nr 2 z 2018 r. 3 Dmuchawa nr 1 z 2003 r. 4 Dmuchawa nr 2 z 2003 r. 5 Dmuchawa nr 3 z 2003 r. 6 Pompa z przepompowni nr 1 7 Pompa z przepompowni nr 2 8 Pompa z przepompowni nr 3
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725774 2026-09-09
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup hydraulicznej prasy portalowej
12715172 2026-09-10
godz. 12:00
Świętokrzyskie Legalizacja wag samochodowych oraz kolejowych Zakład Górniczy Kujawy
12725354 2026-09-14
godz. 10:00
Mazowieckie SZPiZ.262.34.2026 Dostawa dwustanowiskowej platformy procesów...
12725059 2026-09-14
godz. 12:00
Dolnośląskie HZ06 - Zakup wraz z dostawą poszerzaczy typu CSR i świdra PDC ReedHycalog...
12725448 2026-09-15
godz. 09:00
Świętokrzyskie Przebudowa części pomieszczeń Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku w...
12708826 2026-09-16
godz. 07:00
Małopolskie 137/2026/U-OiB Usługa dostarczenia licencji oraz wsparcia technicznego na...
12682001 2026-09-16
godz. 10:00
Wielkopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części i podzespołów tramwajowych,...
12692738 2026-09-21
godz. 12:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części mechaniczno-pneumatycznych do...
12725393 2026-09-22
godz. 16:00
Mazowieckie 50264390 Zapotrzebowanie na części zamienne sprężarki C3B/ Inquiry for spare...
12699588 2026-09-23
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup elektronarzędzi wraz z akcesoriami RZGW Bydgoszcz Przedmiotem zamówienia...