Zlecenie 12731310 - ZAPYTANIE OFERTOWE NR ZO012-GT-2026-INFOSTRATEGV Zapytanie...

   
Analizuj
Zamówienie 12731310
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE OFERTOWE NR ZO012-GT-2026-INFOSTRATEGV Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy usługi badawczo-rozwojowej na stano
wisku Ekspert badawczy ds. detekcji obiektów BDOT10k - Faza III (umowa o dzieło), w ramach projektu pt.: „Prace badawczo-rozwojowe nad opracowaniem metod automatycznej detekcji obiektów topograficznych z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego” (nr projektu: INFOSTRATEG5/0009/2023). Projekt współfinansowany ze środków Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Zaawansowane technologie informacyjne, telekomunikacyjne i mechatroniczne” – INFOSTRATEG, w ramach Konkurs Infostrateg V organizowanego przez Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Postepowanie niniejsze toczy się w trybie zapytania ofertowego, z zachowaniem zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania Wykonawców. Do niniejszego zapytania ofertowego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz.U. z 2017 poz. 1579 z pó

Powstaje w kontekście projektu
PTFE.23.29-IZ.00-0000/00 - INFOSTRATEG V
branża Laboratoria
podbranża usługi laboratoryjne
kody CPV 73000000, 73200000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: usługi laboratoryjne