Zlecenie 12731311 - ZAPYTANIE OFERTOWE NR ZO011-GT-2026-INFOSTRATEGV Zapytanie...
| Analizuj | Zamówienie 12731311 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-02 |
| przedmiot zlecenia | ZAPYTANIE OFERTOWE NR ZO011-GT-2026-INFOSTRATEGV Zapytanie ofertowe dotyczące wyboru wykonawcy usługi badawczo-rozwojowej na stano wisku Ekspert naukowo-badawczy ds. przetwarzania obrazów z wykorzystaniem ML/DL – Faza III (umowa o dzieło), w ramach projektu pt.: „Prace badawczo-rozwojowe nad opracowaniem metod automatycznej detekcji obiektów topograficznych z wykorzystaniem algorytmów uczenia maszynowego” (nr projektu: INFOSTRATEG5/0009/2023). Projekt współfinansowany ze środków Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Zaawansowane technologie informacyjne, telekomunikacyjne i mechatroniczne” – INFOSTRATEG, w ramach Konkurs Infostrateg V organizowanego przez Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Postepowanie niniejsze toczy się w trybie zapytania ofertowego, z zachowaniem zasady uczciwej konkurencji i równego traktowania Wykonawców. Do niniejszego zapytania ofertowego nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Powstaje w kontekście projektu PTFE.23.29-IZ.00-0000/00 - INFOSTRATEG V |
| branża | Laboratoria |
| podbranża | usługi laboratoryjne |
| kody CPV | 73000000, 73200000 |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Zachodniopomorskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Zachodniopomorskie |