Zlecenie 12731437 - Zapytanie o cenę w zakresie zakupu i dostawy elektrozaworu...

   
Analizuj
Zamówienie 12731437
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zapytanie o cenę w zakresie zakupu i dostawy elektrozaworu 24VDC 638-150-A63 Camozzi dla WĘGLOKOKS ENERGIA ZCP sp. z o.o. (nr wew.
846) -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12727241 2026-09-10
godz. 10:00
Pomorskie RG/160052974/9059AK - CZĘŚCI ZAMIENNE DO ZASUW 960-X2A/B / SPARE PARTS FOR...
12727568 2026-09-10
godz. 10:00
Dolnośląskie Świadczenie usług autoryzowanego serwisowania aparatury pomiarowej i...
12720332 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie System BK2021 nie umożliwia wyboru pożyczki „Małopolska Woda” jako źródła...
12732295 2026-09-10
godz. 11:00
Małopolskie Zakup i dostawa uszczelek GUS 22I 3258X3214X3 - szt.3
12730483 2026-09-11
godz. 10:30
Lubelskie Zakup koparko-ładowarki z osprzętem 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i...
12713704 2026-09-13
godz. 06:57
Dolnośląskie INFR/MASZYNY usługa polegająca na serwisowaniu maszyn do obróbki drewna i...
12730930 2026-09-14
godz. 07:30
Kujawsko-Pomorskie Dostawa narzędzi i elektronarzędzi - sprawa nr 79/2026 Część 1: ►Dostawa...
12725010 2026-09-14
godz. 09:00
Podkarpackie DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEJ ŁADOWARKI TELESKOPOWEJ W FORMIE LEASINGU OPERACYJNEGO...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12733385 2026-09-17
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059181/9071 AK - ZASUWY KLINOWE