Zlecenie 12736267 - ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZMA DN 50 MEMBRANOWY Adres dostawy:...

   
Analizuj
Zamówienie 12736267
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA ZAWÓR ZMA DN 50 MEMBRANOWY

Adres dostawy: M040
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Automatyka przemysłowa
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721100 2026-09-09
godz. 11:00
Śląskie Obudowa kruszarki I go stopnia z przesypem;wg rys 00-050-00-000 -
12685077 2026-09-09
godz. 11:30
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 38 000 szt. fabrycznie nowych wstawek...
12734571 2026-09-09
godz. 12:00
Wielkopolskie Wynajem gniotownika do kukurydzy przy spełnieniu poniższych warunków: 1. Sprzęt...
12721693 2026-09-09
godz. 12:00
Opolskie Zakup przepustnic do układu filtratu IOS bl.1-4 dla PGE GiEK SA Oddział...
12736438 2026-09-09
godz. 14:06
Dolnośląskie DOSTAWA PRZEKŁADNIA 8381600A0022W BOSCH Adres dostawy: M040
12735098 2026-09-10
godz. 07:00
Mazowieckie Dostawa nastawnika hamulca KNORR-BREMSE
12734554 2026-09-10
godz. 08:55
Śląskie Dostawa części zamiennych do przenośników GWAREK 1000/PIOMA 1000 dla Polskiej...
12729620 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie 1. Przedmiotem Zamówienia jest „Zakup i dostawa sprzętu do grzania...
12733799 2026-09-11
godz. 08:00
Małopolskie 617/07/2026 Dostawa przyrządów pomiarowych Przedmiot zamówienia: 1 Miernik...
12725226 2026-09-11
godz. 09:00
Podlaskie Zakup w formie leasingu finansowego ładowarki kołowej z wysięgnikiem...