Zlecenie 12733341 - ZAPYTANIE NA KŁÓDKI HSS 531Z GERDA UKŁAD 1 KLUCZA Adres...

   
Analizuj
Zamówienie 12733341
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
ZAPYTANIE NA KŁÓDKI HSS 531Z GERDA UKŁAD 1 KLUCZA

Adres dostawy: M040
branża Ochrona
podbranża sprzęt antywłamaniowy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt antywłamaniowy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735658 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SZAFKA NA KLUCZE Adres dostawy: M040
12733339 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie „Dostawa zestawów naprawczych kłódek, zamków i okuć budowlanych” dla Spółki...
12734720 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Dostawa zamków Przedmiot zamówienia: 1 1
12735920 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup 1szt. szafy ogniotrwałej na materiały niebezpieczne wraz z montażem,...
12720371 2026-09-10
godz. 10:00
Podlaskie Dostawa i montaż depozytorów kluczy – Oddział ZUS Białystok: Magazyn...
12736216 2026-09-11
godz. 14:00
Wielkopolskie Klamka szafy wysokiego napięcia wraz z wkładką (komplet) do poj. EN76
12735922 2026-09-14
godz. 12:00
Śląskie Zakup i montaż elektromechanicznych depozytorów na klucze wraz z systemem...
12730969 2026-09-16
godz. 14:14
Łódzkie Zakup i montaż drzwi antywłamaniowych RC4 wraz z czytnikiem. Przedmiot...
12704076 2026-09-18
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na dostawę certyfikowanych...
12735694 2026-09-24
godz. 00:00
Dolnośląskie Zakup, dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie elektronicznego depozytora...