Przetarg 12502908 - Zamówienie na organizację i przeprowadzenie kursów i...

   
Analizuj Zamówienie 12502908
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-05-08
przedmiot ogłoszenia
Zamówienie na organizację i przeprowadzenie kursów i szkoleń zawodowych z branży leśnej i rolno - hodowlanej dla uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat
Nowosądecki w ramach projektu pn.: „Podniesienie jakości oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim”.Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursów i szkoleń zawodowych z branży leśnej i rolno - hodowlanej dla uczniów - uczestników projektu pn. „Podniesienie jakości oferty szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Powiecie Nowosądeckim”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.11 Wsparcie kształcenia zawodowego, typ projektu A. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.Postępowanie zostało podzielone na sześć części: Część I Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn harvester; Część II Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn forwarder; Część III Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs groomera; Część IV Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs nauki jazdy konnej wraz z egzaminem na odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego – Jeżdżę Konno; Część V Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs kucia koni; Część VI Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs korekcji i pielęgnacji racic; OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERTY: 1. Wykonawca składa ofertę, zgodnie z formularzem stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ, sporządzoną, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w sposób określony w pkt VIII ppkt 1 SWZ. Razem z ofertą wykonawca składa pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy jeśli umocowanie do reprezentowania wykonawcy nie wynika z innych dokumentów (patrz pkt X ppkt 8 SWZ), sporządzone w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym w sposób określony w pkt VIII ppkt 1 SWZ. 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na każdą część zamówienia.
Część zamówienia: LOT-0001 Część I: Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn harvester Część I: Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn harvesterZamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 5 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 10 osób. Kurs musi trwać 100 godzin dydaktycznych (1 godzina zajęć = 45 minut) dla jednego uczestnika i obejmować: zajęcia teoretyczne prowadzone w formie wykładów - 20 godzin dydaktycznych, zajęcia praktyczne – 80 godzin dydaktycznych w tym: zajęcia na symulatorze – min. 30 godzin oraz indywidualne zajęcia praktyczne na harwesterze pod nadzorem instruktora, które będą trwać co najmniej 15 godzin dydaktycznych.Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie adres przeprowadzenia zajęć teoretycznych oraz miejsca odbywania zajęć praktycznych. Zamówienie należy wykonać w terminie do 90 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia kursu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Część II Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn forwarder Część II Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży leśnej: Kurs operator maszyn forwarderZamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 5 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół im. ks. prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja, przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 10 osób. Kurs musi trwać 100 godzin dydaktycznych (1 godzina zajęć = 45 minut) dla jednego uczestnika i obejmować: zajęcia teoretyczne prowadzone w formie wykładów - 20 godzin dydaktycznych, zajęcia praktyczne – 80 godzin dydaktycznych w tym: zajęcia na symulatorze – min. 30 godzin oraz indywidualne zajęcia praktyczne na forwarderze pod nadzorem instruktora, które będą trwać co najmniej 15 godzin dydaktycznych. Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Wykonawca zobowiązany jest podać w ofercie adres przeprowadzenia zajęć teoretycznych oraz miejsca odbywania zajęć praktycznych. Zamówienie należy wykonać w terminie do 90 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić zamawiającemu w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia kursu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Część III Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs groomera Część III Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs groomeraZamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 5 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej. Planowany termin rozpoczęcia zajęć w ramach kursu to 1 października 2026 r. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja, przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 10 osób. Kurs obejmuje 88 godzin zajęć (1 godzina zajęć = 45 minut), w tym 18 godzin zajęć teoretycznych oraz 70 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Zajęcia teoretyczne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, ul. Podkamienne 8, 33-335 Nawojowa, Zajęcia praktyczne: teren powiatu nowosądeckiego. W przypadku organizacji kursu na terenie miejscowości innej niż miejscowość, w której zlokalizowana jest szkoła Wykonawca zobowiązany jest zapewnić bezpłatny transport i opiekę w czasie przewozu uczestników kursu ze szkoły do miejsca prowadzenia zajęć i z powrotem. Zamówienie należy wykonać w terminie do 190 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić zamawiającemu w terminie do 14 dni kalendarzowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0004 Część IV Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs nauki jazdy konnej wraz z egzaminem na odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego – Jeżdżę Konno Część IV Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs nauki jazdy konnej wraz z egzaminem na odznakę Polskiego Związku Jeździeckiego – Jeżdżę KonnoZamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 8 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja, przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 20 osób. Kurs obejmuje 50 godzin zajęć (1 godzina zajęć = 45 minut), w tym 10 godzin zajęć teoretycznych oraz 40 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Informację o miejscu prowadzenia zajęć (teoretycznych oraz praktycznych) Wykonawca zobowiązany jest podać Zamawiającemu w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Zamówienie należy wykonać w terminie do 120 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić zamawiającemu w terminie do 30 dni kalendarzowych od dnia zakończenia kursu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0005 Część V Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs kucia koni Część V Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs kucia koni. Zamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 15 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej. Planowany termin rozpoczęcia zajęć w ramach kursu to 1 października 2026 r. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja, przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 20 osób. Kurs obejmuje 20 godzin zajęć (1 godzina zajęć = 45 minut), w tym 4 godziny zajęć teoretycznych oraz 16 godzin zajęć praktycznych. Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Zajęcia teoretyczne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, ul. Podkamienne 8, 33-335 Nawojowa, Zajęcia praktyczne: teren powiatu nowosądeckiego. W przypadku organizacji kursu na terenie miejscowości innej niż miejscowość, w której zlokalizowana jest szkoła Wykonawca zobowiązany jest zapewnić bezpłatny transport i opiekę w czasie przewozu uczestników kursu z danej szkoły do miejsca prowadzenia zajęć i z powrotem. Zamówienie należy wykonać w terminie do 160 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić zamawiającemu w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia zakończenia kursu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0006 Część VI Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs korekcji i pielęgnacji racic Część VI Organizacja i przeprowadzenie kursu z branży rolno - hodowlanej: Kurs korekcji i pielęgnacji racicZamówienie podstawowe (gwarantowane) obejmuje organizację i przeprowadzenie ww. kursu dla 8 osób. Przewiduje się utworzenie jednej grupy uczniów uczęszczających do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej. Planowany termin rozpoczęcia zajęć w ramach kursu to 1 października 2026 r. Zamawiający może - zgodnie z art. 441 ustawy Pzp - skorzystać z opcji, polegającej na rozszerzeniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego) o dodatkowy zakres realizowany za dodatkowym wynagrodzeniem na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zamówienia. Opcja, przewiduje możliwość zwiększenia liczby uczestników kursu do maksymalnie 10 osób. Kurs obejmuje 30 godzin zajęć (1 godzina zajęć = 45 minut), w tym 6 godzin zajęć teoretycznych oraz 24 godziny zajęć praktycznych. Zajęcia w ramach kursu muszą być realizowane w formie stacjonarnej. Miejsce realizacji zajęć: Zajęcia teoretyczne w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Nawojowej, ul. Podkamienne 8, 33-335 Nawojowa, Zajęcia praktyczne: teren powiatu nowosądeckiego. W przypadku organizacji kursu na terenie miejscowości innej niż miejscowość, w której zlokalizowana jest szkoła Wykonawca zobowiązany jest zapewnić bezpłatny transport i opiekę w czasie przewozu uczestników kursu z danej szkoły do miejsca prowadzenia zajęć i z powrotem. Zamówienie należy wykonać w terminie do 160 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Pełne rozliczenie kursu potwierdzające jego prawidłową realizację wykonawca zobowiązany jest przedstawić zamawiającemu w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia zakończenia kursu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia /OPZ/ zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża kursy i szkolenia inne, szkolenia zawodowe
kody CPV 80530000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: kursy i szkolenia inne , szkolenia zawodowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12479066 2026-05-26
godz. 11:00
Mazowieckie 1.Przedmiotem zamówienia jest opracowanie multimedialnego poradnika wdrożenia i...
12499084 2026-05-27
godz. 12:00
Dolnośląskie FESTIWAL PIERWSZEJ POMOCY WE WROCŁAWIU
12499082 2026-05-27
godz. 12:00
Dolnośląskie CENTRUM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ WE WROCŁAWIU-PSIE POLE-ZAWIDAWIE
12484805 2026-05-29
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie Przeprowadzenie 98 kursów zawodowych oraz 12 szkoleń komputerowych dla...
12496134 2026-05-29
godz. 15:30
Warmińsko-Mazurskie Realizacja zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób...
12484987 2026-05-29
godz. 23:59
Warmińsko-Mazurskie Przedmiotem zamówienia jest: CZĘŚĆ 1: Rozbudowa dwóch akceleratorów Versa HD do...
12489601 2026-06-01
godz. 09:00
Podkarpackie Przedmiotem zamówienia jest dostawa, doradztwo wdrożeniowe oraz szkolenie z...
12298017 2026-06-03
godz. 09:00
Śląskie Przedmiot zamówienia obejmuje:- zamówienie podstawowe:- dostawa 32 szt....
12496830 2026-06-08
godz. 10:00
Śląskie „Certyfikowane przez producenta oprogramowania szkolenia wraz z egzaminami dla...
12504202 2026-06-08
godz. 23:59
Małopolskie Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, wykonanie oraz wdrożenie...