Zlecenie 12734383 - Zakup z dostarczeniem 4 kpl. kontenerów sanitarnych oraz 10...
| Analizuj | Zamówienie 12734383 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot zlecenia | Zakup z dostarczeniem 4 kpl. kontenerów sanitarnych oraz 10 kpl. kontenerów mieszkalnych/łączników korytarzowych wraz z ich wyposa żeniem z przeznaczeniem dla PJOS w Powidzu Przedmiotem zamówienia jest zakup 10 kpl kontenerów korytarzowych i 4 kpl. kontenerów sanitarnych oraz dostarczenie ich na teren 33. Bazy Lotnictwa Transportowego w Powidzu (kompleks 6015). Wszystkie kontenery korytarzowe jak i sanitarne mają mieć jednakową konstrukcję zgodną z normą PN-ISO 668:2018-05, PN-ISO 1161:2018-05E oraz wszelkimi normami powiązanymi, jak również z poniższymi wytycznymi Zamawiającego. Zakup zgodnie z dokumentacją dotyczy kontenerów korytarzowych o wymiarach zewnętrznych 2,438x2,438x2,900 m z jedną ścianą szczytową pełną od lewej strony określony jako TYP K1 w ilości 2 szt., jak również kontenery korytarzowe o wymiarach zewnętrznych 4,891x2,438x2,900 m z jedną ścianą szczytową pełną od prawej strony określony jako TYP K2 w ilości 2 szt., oraz kontenery korytarzowe o wymiarach zewnętrznych 4,891x2,438x2,900 m bez wypełnienia ścian określony jako TYP K3 w ilości 6 szt. Kontenery sanitarne o wymiarach zewnętrznych 6,058x2,438x2,900 m z wypełnieniem ścian płytą PIR gr 120 mm w ilości 4 szt.. Konstrukcja stalowa samonośna, wzorowana na konstrukcji tradycyjnego kontenera 16, 20 z kształtowników giętych na zimno, spawana, zabezpieczona antykorozyjnie, malowana na kolor biały-RAL 9010. Konstrukcja umożliwia budowę obiektów kontenerowych piętrowych do 2 kondygnacji. Ściana szczytowa oraz zewnętrzne, wykonane z płyt warstwowych z rdzeniem z piany PIR gr. 120 mm, kolor biały-RAL 9010. Stropodach wykonany w układzie warstwowym (sandwich). Rama dachu stalowa lakierowana farbami na kolor biały-RAL 9010. Elementy nośne z kształtowników stalowych formowanych na zimno, ocynkowanych. Dach wyposażony w system odprowadzenia wody deszczowej w 4 słupki narożne. W części konstrukcyjnej dachu znajdują się otwory do mocowania haków zawiesi liniowych do transportu kontenera za pomocą dźwigu (naroża zaczepowe). Współczynnik przenikalności cieplnej U ≤ 0,2 W/m2K. Podłoga wykonana w układzie warstwowym z konstrukcją ramy, izolowana, pokryta materiałem antypoślizgowym o odporności na poślizg ≥ 0,30. Współczynnik przenikalności cieplnej U ≤ 0,3 W/m2K. Drzwi stalowe o wymiarach w świetle otworu ościeżnicy 0,9x2,0 m, ocieplone (wewnątrzwarstwowe), z samozamykaczem, malowane na kolor biały-RAL 9010. Drzwi wyposażone w trzpienie przeciwwyważeniowe po stronie zawiasów, dwa zamki z różnymi wkładkami patentowymi, szyld z klamką i po 3 klucze do każdego zamka. Współczynnik przenikania U = 1,3 W/m2K. Instalacja elektryczna w sposób zapewniający: właściwe natężenie światła dla pomieszczeń typu korytarzowego i sanitarnego (oprawy wyposażone w świetlówki lub panele LED każda); oświetlenie awaryjne LED (akumulatorowe, ładowane z instalacji kontenera, o strumieniu świetlnym min. 400 lm); zasilanie dla grzejnika elektrycznego o mocy 2,0 kW; zasilanie instalacji gniazd wtykowych; wykonana w korytach kablowych, pozwala na dowolną wymianę lub dodatkowy montaż okablowania bez konieczności naruszania konstrukcji kontenera; rozdzielnię z zabezpieczeniami poszczególnych obwodów (oświetleniowy, klimatyzacji, grzejnika, gniazd 230 V lub innych wymaganych); wyłącznik różnicowo prądowy; instalację uziemiającą. Instalacja wentylacyjna grawitacyjna (nawiewna, wywiewna) kratki wentylacyjne otwierane przepustnicami. Zamontowana na przeciwległych ścianach kontenera. Nie bierze się pod uwagę kontenerów bez ścian (korytarzowych wewnętrznych). Instalacje sanitarne (wodne i kanalizacyjne) wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i warunkami technicznymi. Instalacje kanalizacyjne wykonane z rur PCV wygłuszone od szumów i prowadzone zewnętrznie, bez ingerencji w konstrukcję kontenera. Rury instalacji wodnej wykonane z PP stabilizowane włóknem szklanym, łączone za pomocą zgrzewania i PE, łączone mechanicznie poprzez skręcanie. Instalacje sanitarne muszą mieć możliwość podłączenia pod stałe sieci sanitarne. Kontener sanitarny powinien być wyposażony w 2 bojlery 80L, rynnę umywalkową na 4 stanowiska łącznie z 4 szt. luster, 2 szt. dozowników na mydło oraz dozowników ręczników jednorazowych, zawór kulowy czerpalny, kabiny prysznicowe modułowe 80x80 cm w ilości 3 szt. z półką i wieszakami, ustępów ze spłuczkami w ilości 3 szt. z wieszakiem ściennym dwukołowym, grzejnik w ilości 2 szt.. Kontenery muszą być wyposażone w przepusty dodatkowe co najmniej dwa dla możliwości wprowadzenia dodatkowych instalacji zgodnych z potrzebami Użytkownika. Schody z podestami w ilości na kondygnację parterową 2 szt. i kondygnację piętra 2 szt. Schody muszą spełniać warunek klasy odporności ogniowej min. R30. Minimalna szerokość stopnia to 35 cm, maksymalna wysokość stopnia 17,5 cm, maksymalna liczba schodów w jednym biegu schodów zewnętrznych w ilości 10 szt., minimalna szerokość biegu schodów 120 cm, minimalna szerokość spocznika schodów 150 cm. Schody wykonane ze stali konstrukcyjnych, z profili zamkniętych, ocynkowane ogniowo. Na stopniach i spocznikach zastosować kraty z płaskowników, spełniające obowiązujące wytrzymałościowe normy PN-EN 1991-1-1. Balustrady muszą spełniać obowiązujące warunki techniczne. Elementy mają być składową obiektu osiągającego wysokość ok. 5,66 m. Zamawiający w cenie zadania zamawia również transport na miejsce i rozładunek elementów w wyznaczonym przez Zamawiającego miejscu. |
| branża | Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia |
| podbranża | maszyny i sprzęty inne |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Wielkopolskie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Wielkopolskie |