Zlecenie 12732874 - Zakup sprzętu, oprogramowania i szkoleń dla pracowników...

   
Analizuj
Zamówienie 12732874
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup sprzętu, oprogramowania i szkoleń dla pracowników poprawiających bezpieczeństwo przetwarzania danych w Urzędzie Gminy Lutoci
n

Powstaje w kontekście projektu
FERC.02.02-CS.01-0001/23 - Zakup sprzętu, oprogramowania i szkoleń dla pracowników poprawiających bezpieczeństwo przetwarzanych danych w Urzędzie Gminy Lutocin.
branża Edukacja, szkolenia, Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża kursy i szkolenia inne, komputery, serwery, oprogramowanie komputerowe
kody CPV 30200000, 48710000, 79632000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: kursy i szkolenia inne , komputery, serwery , oprogramowanie komputerowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12729035 2026-09-09
godz. 00:00
Małopolskie Przygotowanie i przeprowadzenie indywidualnego szkolenia pn. Pomoc nauczyciela...
12710266 2026-09-09
godz. 07:10
Zachodniopomorskie TP-30/26 Świadczenie usług rozwojowych dla systemu ERP związanych z...
12729615 2026-09-09
godz. 10:00
Świętokrzyskie Przeprowadzenie warsztatów rozwijających kompetencje podstawowe uczestników...
12733606 2026-09-10
godz. 09:00
Wielkopolskie Wybór dostawcy sprzętu informatycznego.
12728089 2026-09-10
godz. 11:00
Śląskie Przedmiot zamówienia: Dostawa sprzętu komputerowego - serwera fizycznego wraz z...
12727660 2026-09-10
godz. 11:00
Wielkopolskie „Zakup nowych laptopów wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 dla ZSCKR...
12692753 2026-09-10
godz. 11:00
Warmińsko-Mazurskie 1.Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja i obsługa szkoleń...
12730477 2026-09-10
godz. 11:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia serwisowego dla posiadanych...
12731982 2026-09-11
godz. 09:30
Dolnośląskie Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem, urządzeń wielofunkcyjnych...
12682310 2026-09-11
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Dostawa sprzętu komputerowego i peryferyjnego dla Politechniki Morskiej w...