Zlecenie 12729710 - Zakup pościeli dla potrzeb następujących Domów...

   
Analizuj
Zamówienie 12729710
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Zakup pościeli dla potrzeb następujących Domów Studenckich Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego:
a) Dom Studencki n
r 1 - ul. Bohaterów Warszawy 55
b) Dom Studencki nr 3 - ul. Piastów 26
c) Dom Studencki nr 4 - ul. Szwoleżerów 1/2
d) Dom Studencki nr 5 - ul. Piastów 24
e) Dom Studencki ANDROMEDA - ul. Chopina 59
f) Dom Studencki ARKONA - ul. Chopina 61
g) Dom Studencki AMICUS - ul. Chopina 55
branża Odzież, obuwie, tekstylia
podbranża tekstylia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: tekstylia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12726918 2026-09-02
godz. 10:00
Dolnośląskie POKROWCE ODZIEŻOWE Adres dostawy: M050
12714067 2026-09-03
godz. 11:00
Małopolskie ZP.112.2026 Dostawa umundurowania wyjściowego, wyposażenia dla policjantów WRD...
12728306 2026-09-07
godz. 08:00
Śląskie 6/2026 Dostawa wyposażenia indywidualnego - plecak hydracyjny o pojemności 3L...
12727352 2026-09-07
godz. 12:00
Mazowieckie Sukcesywne dostawy firan, zasłon oraz karniszy wraz z uszyciem, zawieszeniem i...
12729860 2026-09-08
godz. 11:00
Pomorskie Środki higieny indywidualnej oraz rękawiczki jednorazowe- szacowanie wartości...
12716232 2026-09-11
godz. 08:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawy sukcesywne ubrań BHP na okres 12 miesięcy Część 1: Ubrania medyczne...
12685023 2026-09-15
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem Zamówienia jest dostawa i instalacja wyposażenia technologicznego...
12728403 2026-09-23
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Część 1: Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostaw w ramach „Programu...
12689470 2026-09-24
godz. 09:30
Zachodniopomorskie Dostawa płacht brezentowych.
12716981 2026-09-24
godz. 10:00
Dolnośląskie 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów gospodarczych oraz...