Zlecenie 12732288 - Zakup materiałów elektrycznych/1000063720/MS

   
Analizuj
Zamówienie 12732288
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup materiałów elektrycznych/1000063720/MS
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia, materiały

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732015 2026-09-07
godz. 08:15
Pomorskie Dostawa zasilaczy laboratoryjnych na potrzeby Wydziału Fizyki Technicznej i...
12729668 2026-09-07
godz. 10:00
Wielkopolskie Zakup świetlówek T8 36W/840/1000063696/MS
12714825 2026-09-07
godz. 11:00
Śląskie Dostawa przewodów napowietrznych SN w osłonie izolacyjnej typu CC
12713494 2026-09-07
godz. 16:00
Świętokrzyskie Dostawa i montaż układów kompensacji indywidualnej SN dla napędów Młynów...
12678381 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa 85 szt. automatycznych regulatorów napięcia 400/230V o mocy znamionowej...
12733300 2026-09-10
godz. 12:00
Wielkopolskie Przemiennik częstotliwości Typ: MFC 710 Pt100 / 5.5 kW do EN76
12725419 2026-09-15
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania inwestycyjnego...
12728001 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie Instalacja detekcji gazu (wodoru) w hali OC – myjnia w Stacji Obsługi Autobusów...
12730974 2026-09-16
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.271.1.2026.JK „Zakup i dostawa sprzętu do działań ratowniczych,...
12714948 2026-09-18
godz. 09:00
Wielkopolskie Zakup transformatorów wraz z niezbędną infrastrukturą