Przetarg 12347509 - Zakup komputerów w ramach projektu „Wymiana 300 stacji...

   
Analizuj Zamówienie 12347509
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-03-03
przedmiot ogłoszenia
Zakup komputerów w ramach projektu „Wymiana 300 stacji roboczych (komputerów), które ze względu na wiek i parametry techniczne nie kwalifikują się do dalszej modernizacji, na nowe jednostki
spełniające aktualne wymagania wydajnościowe i bezpieczeństwa z projektu Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100115/25 (...)

1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup komputerów stacjonarnych z monitorami i akcesoriami zwanych dalej “towarem” lub “sprzętem” oraz oprogramowań do w/w komputerów stacjonarnych w ramach projektu „Wymiana 300 stacji roboczych (komputerów), które ze względu na wiek i parametry techniczne nie kwalifikują się do dalszej modernizacji, na nowe jednostki spełniające aktualne wymagania wydajnościowe i bezpieczeństwa z projektu Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100115/25; objęty wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia będąca elementem komponentu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25” zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Wymaganych minimalnych parametrach technicznych” (załącznik nr 1a1,1a2,1a3, 1a4, 1b do Formularza Oferty).
Część zamówienia: LOT-0001 Pakiet 1 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup komputerów stacjonarnych z monitorami i akcesoriami zwanych dalej “towarem” lub “sprzętem” oraz oprogramowań do w/w komputerów stacjonarnych w ramach projektu „Wymiana 300 stacji roboczych (komputerów), które ze względu na wiek i parametry techniczne nie kwalifikują się do dalszej modernizacji, na nowe jednostki spełniające aktualne wymagania wydajnościowe i bezpieczeństwa z projektu Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100115/25; objęty wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia będąca elementem komponentu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25” zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Wymaganych minimalnych parametrach technicznych” (załącznik nr 1a1, 1a4, 1b do Formularza Oferty).

Część zamówienia: LOT-0002 Pakiet 2 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup komputerów stacjonarnych z monitorami i akcesoriami zwanych dalej “towarem” lub “sprzętem” oraz oprogramowań do w/w komputerów stacjonarnych w ramach projektu „Wymiana 300 stacji roboczych (komputerów), które ze względu na wiek i parametry techniczne nie kwalifikują się do dalszej modernizacji, na nowe jednostki spełniające aktualne wymagania wydajnościowe i bezpieczeństwa z projektu Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100115/25; objęty wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia będąca elementem komponentu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25” zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Wymaganych minimalnych parametrach technicznych” (załącznik nr 1a2, 1a4, 1b do Formularza Oferty).

Część zamówienia: LOT-0003 Pakiet 3 1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest zakup komputerów stacjonarnych z monitorami i akcesoriami zwanych dalej “towarem” lub “sprzętem” oraz oprogramowań do w/w komputerów stacjonarnych w ramach projektu „Wymiana 300 stacji roboczych (komputerów), które ze względu na wiek i parametry techniczne nie kwalifikują się do dalszej modernizacji, na nowe jednostki spełniające aktualne wymagania wydajnościowe i bezpieczeństwa z projektu Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi Numer wniosku: KPOD.07.03IP.100115/25; objęty wsparciem w ramach KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia będąca elementem komponentu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25” zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu asortymentowo-cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Wymaganych minimalnych parametrach technicznych” (załącznik nr 1a3, 1a4, 1b do Formularza Oferty).
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża komputery, serwery, urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe, oprogramowanie komputerowe
kody CPV 30213000, 30230000, 48000000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe , oprogramowanie komputerowe