Zlecenie 12732287 - Zakup etykiet firmy PARTEX/1000063715/MS

   
Analizuj
Zamówienie 12732287
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Zakup etykiet firmy PARTEX/1000063715/MS
branża Materiały papiernicze, szkolne
podbranża materiały biurowe i papiernicze
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały biurowe i papiernicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732089 2026-09-08
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA TECZKI Adres dostawy: M050
12733862 2026-09-08
godz. 23:57
Świętokrzyskie Cersanit/dostawa materiałów biurowych dla Grupy Kapitałowej (Cersanit, Synthos,...
12729836 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie WT.236.136.2026 Zakup materiałów biurowych wraz z dostawą Przedmiot zamówienia:...
12727661 2026-09-10
godz. 08:00
Śląskie RZP/TP/73/26. Sukcesywna dostawa papieru kserograficznego przez okres 12...
12684984 2026-09-10
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych dla UCK WUM w podziale...
12727299 2026-09-10
godz. 13:00
Opolskie Dostawa artykułów biurowych i materiałów archiwizacyjnych na potrzeby...
12735891 2026-09-14
godz. 10:00
Podkarpackie Sukcesywna dostawa artykułów biurowych
12630403 2026-09-14
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa papieru o różnym formacie i...
12699538 2026-09-15
godz. 10:00
Kujawsko-Pomorskie Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości został określony przez...
12699559 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą i wniesieniem materiałów i...