Zlecenie 12731461 - ZAK/2026/002177, Robot do otwierania powłok oraz znakowania...

   
Analizuj
Zamówienie 12731461
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
ZAK/2026/002177, Robot do otwierania powłok oraz znakowania półtusz - Animex Starachowice -
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny przemysłowe, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny przemysłowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730974 2026-09-16
godz. 10:00
Dolnośląskie ZK.271.1.2026.JK „Zakup i dostawa sprzętu do działań ratowniczych,...
12732736 2026-09-17
godz. 08:00
Śląskie Modernizacja cięgieł nośnych naczynia wyciągowego zachodniego zabudowanego w...
12731888 2026-09-17
godz. 23:59
Śląskie Dostawa jarzm strzemiona SDS V32/36 wg JSW S.A.
12702163 2026-09-18
godz. 12:00
Kujawsko-Pomorskie Budowa, dostawa i montaż 19 szt. automatycznych zaworów zrzutowych.
12704487 2026-09-21
godz. 23:59
Dolnośląskie I. Opis przedmiotu zamówienia Nazwa: System transportu (rolotoki) do produkcji...
12710236 2026-09-21
godz. 23:59
Łódzkie Przedmiotem zamówienia jest: Śrubowa sprężarka z wtryskiem oleju (1 SZTUKA);...
12708029 2026-09-22
godz. 10:00
Pomorskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułu automatyzacji i robotyzacji,...
12731023 2026-09-24
godz. 14:27
Małopolskie 4/OLIOC Dostawa 2 sztuk. Osuszaczy adsorpcyjny Trotec TTR 500 D (Symbol:...
12724761 2026-09-29
godz. 09:00
Zachodniopomorskie Zakup i dostawa 274 zestawów AED wraz z systemem lokalizacji GPS, walizką wraz...
12732406 2026-10-05
godz. 12:00
Dolnośląskie Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oraz przeprowadzeniem...