Zlecenie 12733840 - WZP.271.2.64.2026.KS Zakup i dostawa małej architektury –...
| Analizuj | Zamówienie 12733840 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot zlecenia | WZP.271.2.64.2026.KS Zakup i dostawa małej architektury – donice, kosze, ławki, stojaki rowerowe Przedmiot zamówienia: 1 Część I-26 szt. betonowych donic 2 Część II 3 szt. betonowych donic 3 Część III 10 sztuk stalowo - żeliwnych koszy na odpady z daszkiem wraz z słupkami do zamontowania koszy 4 Część IV 3 szt. ławek stylizowanych z oparciem 5 Część V 10 szt. ławek betonowo - drewnianych 6 Część VI 10 szt. stylizowanych stalowo – żeliwnych stojaków rowerowych |
| branża | Tereny zielone |
| podbranża | mała architektura |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | dostawy |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Mazowieckie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Mazowieckie |