Przetarg 7342980 - Wynajem sprzętu oświetleniowego i konstrukcji na potrzeby...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7342980 (zakończone)
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2020-02-19
przedmiot ogłoszenia
Wynajem sprzętu oświetleniowego i konstrukcji na potrzeby Krakowskiego Biura Festiwalowego Część 1 zamówienia Wynajem sprzę
tu oświetleniowego na potrzeby opery Orfeo&Majnun Część 2 zamówienia Wynajem sprzętu oświetleniowego i konstrukcji na potrzeby Festiwalu Misteria Paschalia 2020
Numer referencyjny: DP-271-3/2020

1. Przedmiotem zamówienia jest wynajem sprzętu oświetleniowego i konstrukcji scenicznych wraz z montażem, obsługą i demontażem na potrzeby wydarzeń organizowanych przez Zamawiającego w marcu i kwietniu 2020 r.
2. Część 1 zamówienia obejmuje wynajem sprzętu oświetleniowego wraz z jego montażem, obsługą i demontażem na potrzeby koncertu operowego Orfeo&Majnun odbywającego się w Krakowie w Sali S2 Centrum Kongresowego ICE Kraków (Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17) w dniu 20 marca 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części zawiera załącznik nr 1A do SIWZ.
3. Część 2 zamówienia obejmuje wynajem urządzeń oświetleniowych i konstrukcji scenicznych wraz z ich montażem, obsługą i demontażem na potrzeby koncertów odbywających się w Krakowie i w Wieliczce w ramach Festiwalu Misteria Paschalia 2020 w dniach 6-13 kwietnia 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części zawiera załącznik nr 1B do SIWZ.

ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

Część nr: 1 Nazwa: Wynajem sprzętu oświetleniowego na potrzeby opery Orfeo&Majnun
Część 1 zamówienia obejmuje wynajem sprzętu oświetleniowego wraz z jego montażem, obsługą i demontażem na potrzeby koncertu operowego Orfeo&Majnun odbywającego się w Krakowie w Sali S2 Centrum Kongresowego ICE Kraków (Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17) w dniu 20 marca 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części zawiera załącznik nr 1A do SIWZ.

Część nr: 2 Nazwa: Wynajem sprzętu oświetleniowego i konstrukcji na potrzeby Festiwalu Misteria Paschalia 2020
Część 2 zamówienia obejmuje wynajem urządzeń oświetleniowych i konstrukcji scenicznych wraz z ich montażem, obsługą i demontażem na potrzeby koncertów odbywających się w Krakowie i w Wieliczce w ramach Festiwalu Misteria Paschalia 2020 w dniach 6-13 kwietnia 2020 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla tej części zawiera załącznik nr 1B do SIWZ.
branża Energoelektryczna, Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport, Konstrukcje, ogrodzenia
podbranża oświetlenie, urządzenia, materiały, konstrukcje inne, obsługa techniczna imprez
kody CPV 31527260, 44212300
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się