Zlecenie 12729593 - Wymiana klimatyzatora w pracowni Hemodynamiki Wojewódzkiego...

   
Analizuj
Zamówienie 12729593
źródło Internet
data publikacji 2026-09-02
przedmiot zlecenia
Wymiana klimatyzatora w pracowni Hemodynamiki Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie
branża Wentylacja i klimatyzacja
podbranża urządzenia
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12732757 2026-09-07
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa WENTYLATOR WVPKH-250 1370OB Adres dostawy: M040
12717917 2026-09-08
godz. 09:00
Wielkopolskie Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie Urzędu Miejskiego w Gnieźnie w ramach...
12713605 2026-09-08
godz. 10:00
Śląskie Przegląd osuszaczy powietrza i generatora azotu
12730075 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie RFP na świadczenie usług utrzymania urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i...
12731857 2026-09-09
godz. 00:00
Śląskie Dostawa i montaż 2 kompletów klimatyzacji multisplit (składających się z 3...
12727877 2026-09-09
godz. 09:00
Wielkopolskie Wyposażenie magazynu ochrony ludności i obrony cywilnej oraz doposażenie...
12732292 2026-09-09
godz. 10:00
Opolskie Zakup i dostawa: WENTYLATOR FARM-50/4 3F - wykonany w stali nierdzewnej - 3 szt.
12715946 2026-09-11
godz. 09:00
Śląskie Przegląd i konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych. -
12727902 2026-09-16
godz. 09:00
Mazowieckie Remont łącznika w budynku Urzędu Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy przy ul...
12732386 2026-10-09
godz. 10:00
Podkarpackie Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodowa Przedmiotem zamówienia jest...