Zlecenie 12732728 - Wykonanie przeglądu i naprawy 6 szt. sprzęgów czołowych...

   
Analizuj
Zamówienie 12732728
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
Wykonanie przeglądu i naprawy 6 szt. sprzęgów czołowych automatycznych typu ZEA-D, stosowanych w pojazdach serii ED78 – 31WE
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12725615 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa części i materiałów eksploatacyjnych do pił, kos spalinowych,...
12720273 2026-09-08
godz. 10:00
Lubelskie Zakup i dostawa Uniwersalny miernik cyfrowy FLUKE8808A/TL
12709257 2026-09-08
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę wyposażenia pomiarowo-badawczego – metoda...
12731717 2026-09-09
godz. 08:00
Mazowieckie Dostawa wagowników i pompy
12731839 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie zakup i dostawę pilarki spalinowej łańcuchowej Husqvarna 550 XP Mark II- 2...
12728302 2026-09-09
godz. 10:00
Świętokrzyskie WL.2370.9.2026 Zapytanie ofertowe na „Dostawę przyczepy do przewozu sprzętu...
12727670 2026-09-09
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa dwóch przyczep do transportu wody pitnej każda o pojemności 2000 l w...
12719086 2026-09-09
godz. 15:00
Małopolskie Zakup, dostawa, montaż i uruchomienie prasy mimośrodowej w liczbie 1 szt
12730646 2026-09-10
godz. 10:00
Lubuskie Dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu pn.:...
12725470 2026-09-10
godz. 10:00
Małopolskie „Dostawa części do narzędzi pneumatycznych” 1. Przedmiotem zamówienia jest...